Bundan iyisi yok

Superisi
4 gün önce

Bundan iyisi yok

Bundan iyisi yok

Mayonez, döner pizza ve kızartılmış patates gibi lezzetli yiyeceklere en çok yakışan şeylerden biridir. Bu mayonez bim'in en iyi ürünlerinden biri kesinlikle bol bol mayonez. Çünkü bir keresinde binde mayonez kalmamıştı ve başka bir mayonez markasından aldım ama almaz olaydım. Tadı hiç güzel değildi. Sanki içine bol sirke koymuşlar gibiydi. Gerçekten kötüydü o gün tövbe ettim bol bol mayonez dışında başka marka mayonez almam diye. Bol bol mayonez ilk aldığım zaman çok ama çok ucuzdu.

Bundan iyisi yok

Ancak tadının lezzetine birçok kişi fark etmiş olmalı ki sürekli fiyatı artıyordu. Tabii son zamanlarda artan enflasyon ile daha da arttı fiyatı. Ben ilk aldığım zaman 5 ile 6 türk lirası falandı ama ben en son aldığımda fiyatı 40 Türk lirasiydi. Umarım fiyati böyle hızlı bir şekilde artmaz artık yoksa Kemal Sunal'ın filmindeki gibi ekmeğimizi kabına banıp yemek zorunda kalacağız. Hiçbir koruyucu içermiyor. Bu çok önemli bir şey. İçinde yaklaşık dörtte üçü kadar ayçiçek yağı var.

Bundan iyisi yok

Su, yumurta sarısı, şeker, sirke, tuz, limon konsantresi, kıvam artırıcı, antioksidan ve doğal sarımsak aroma verici var. Serin ve kuru yerde muhafaza edin. İçinde yumurta var yumurta çabuk bozulan bir ürün o yüzden buzdolabında saklamanız çok daha iyi olur. Zaten ambalajın üzerinde açtıktan sonra bozdolabinda saklayın yazıyor. Yüz gramında 696 kaloriye denk geliyor. Ancak kalkip da bu kadar tüketmeyin çünkü yağ oranı yüksek olduğu için sağlıklı değil. Bim'in kendi ürünü. Bu mayonezli sadece bim'den alabilirsiniz.

Bundan iyisi yok

Başka yerlerde bulmanız zor ama bir baktınız ilerleyen zamanlarda diğer marketlerde de satılmaya başlar. Çünkü tad olarak çok başarılı buluyorum. İçindeki her şey çok dengeli ve güzel bir şekilde birleştirilmiş. Eğer henüz tadına bakmadiysaniz mutlaka tadına bakın. Gidip alın cunku maşallah her geçen gün fiyatı artıyor erkenden bu lezzetin tadına bakın. Ben çok severek ve beğenerek kullanıyorum. Umarım sizde alırsınız bu mayonezi ve çok beğenirsiniz. Kesinlikle bu güzel mayonezin tadına doyum olmuyor diyebilirim. Alacak olanlara şimdiden afiyet olsun.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.