buglemdinc
buglemdinc
1 hafta önce

Her Ortama ve Koşula Uygun AirPods

Bir çok bluetooth kulaklık deneyimleyen biri olarak ergonomik ve kulakta durma açısından apple ın bu üründe başarıyı yakaladığını rahatlıkla söyleyebilirim. Benim gibi bir çok insanın kulakta durma rahatlığı yüzünden bu cihazı tercih ettiğini söylemek sanırım yanlış olmaz.

Her Ortama ve Koşula Uygun AirPods

Ses kalitesi kendi klasmanında yine başarılı bir deneyim sunuyor. Gürültülere karşı pek bir koruma sağlamasa da, ses seviyesini yükselterek bu sorunun bir nebzede olsa önüne geçiyorsunuz. Ancak uzun süre yüksek seslere kulağınızı maruz bırakmanın sağlıklı bir yöntem olmadığını da belirtim. Şarj konusunda da sık kullanan biri olarak henüz bir sorun yaşamadım.

Kulaklıklar da şarj bitmesine önlem olarak airpods case i yanınızda taşımanız şarj sorununa karşı kesin bir çözüm sunacaktır. Küçük yapısıyla yanınızda taşımak çok kolaylaşıyor. Ayrıca yanınızda taşıyamamanız halinde uzun süre case olmadan şarjlarının gittiğini de söyliyim pods ların.

Her Ortama ve Koşula Uygun AirPods

Sporcuların genel tercihlerinden olarak bluetooth kulakları arasında sanırım ilk sırayı alıcak bir cihazdır. 4-5 yıldır spor yapan biri olarak airpods u tercih etmemin ana etmeni başta da belirttiğim gibi kulakta ergonomik şekilde durmasıdır. Koşu , Fitness , Bisiklet gibi aktivetelerde neredeyse kulağımdan çıkarmadığım airpods larım bugüne dek müdahale olmadan kulağımdan düşmedi. Ara ara kulaktan düşme hissiyatı versede , çok takılacak bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Her Ortama ve Koşula Uygun AirPods

Suya dayanıklı olduğu belirtilse de bunu denemek için fırsatım olmadı. Ancak spordan ve aktif bir yaşamımdan ötürü sürekli aşırı terlemeye maruz bırakmama rağmen herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Rahatlıkla çok fazla tere maruz bıraktığımı da söyleyebilirim

Gelen aramaları cevaplama, şarkı durdurma, yada müzik değiştirme gibi işlerimleri sadece airpods a tek yada çift tıklayarak yapabiliyor olmakta ayrı bir rahatlık sunuyor doğrusu. Özellikle bisiklet ve spor aktiviteleri ile uğraşanlara rahatlıkla tavsiye edebilirim bu ürünü.

Ürünün ayrıca dikkatimi çeken kısmı case ıne koyarken ki rahatlığı oldu. Kulaklığı bıraktığınızda kendisi yerini buluyor demek abartı olmaz sanırım. Case i ile birlikte hiç şarj etmeden bir haftaya yakın şarjı gidiyor.

Her Ortama ve Koşula Uygun AirPods

Son olarak tasarımı hakkında birkaç şey söylemek istiyorum. Kullandığım bluetooth kulaklıklar içerisinde sanırım en karizmatik kulaklık airpods. Kulaktan aşağı uzanan yapısı ve boyutu sanırım bir yüze oran olarak kusursuza yakın bir görüntü sağlıyor.

Genel itibariyle fiyat aralığında daha iyi cihazları tercih edebilirsiniz, ancak benim gibi apple kalitesinden vazgeçmeyenlerin şüphesiz ilk tercihi olmaya aday bir cihaz. Daha fazla deneyim sağladıkça yorumlara girmeye devam edeceğim.


buglemdinc
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Diğer Kullananların Yorumları
Apple AirPods 2. Nesil Bluetooth Kulaklık MV7N2TU/A (Apple Türkiye Garantili)

APPLE AİRPODS MMEF2TU/A Hakkındaki Yorumlarim

Apple mmef2tu/a 2 yıl apple Türkiye garantili ürünlerin kalite ve fiyat aralığından bahsetmeden önce kulaklığı ne olduğuna değinmek daha faydalı olacaktır. Yalnızca kulak çevresini kapsayan iki küçük hoparlörden oluşan...