Kahvaltıların omega kaynağı!

Açıklıyorum Mobil
Leyla343
2 ay önce

Kahvaltıların omega kaynağı!

Kahvaltıların omega kaynağı!

Kullandığımız tereyağlarının ya da kahvaltı için margarin ürünlerinin genellikle trans yağ barındırdığını ve bu trans yağın da kolesterolü tetiklediğini çoğumuz bilmiyoruz. Katı yağlı ürünler tüketildiğinde vücut içerisinde çok farklı etkilerde bulunabiliyorlar ayrıca bu katı yağlı ürünlerin doymuş ya da doymamış olması da bizim için çok büyük derecede önemli bir ayırt edici olmalı aksi takdirde kalp krizi riskini büyük oranda arttırmış oluyoruz. Ben de bu nedenle güvenilir bir marka olan bestel markasına ait sızma zeytinyağlı kahvaltılık margarini keşfettim.

Kahvaltıların omega kaynağı!

Becel markası kolesterolü önleyici katı yağlı ürünleri sayesinde neredeyse 1 numara diyebilirim. Bu kalitesi son zamanlarda benim de dikkatimi çekti ve ben de normalde sabah kahvaltısında kullandığım diğer marka margarinlerden ziyade sızma zeytinyağlı bu ürünü tercih ettiğimden beri herhangi bir rahatsızlık yaşamadım. Öncesinde katı yağlı ürünler aman zaman karın ağrısına ve ishale neden olurken bunun içerisinde bulunan zeytinyağı hem besleyici özelliğe sahip hem de omega 3 ve e vitamini barındırıyor. Bu da onu oldukça sağlıklı yapmakta.

Kahvaltıların omega kaynağı!

250 gram ağırlığı olup 20 TL gibi bir fiyatı var ve hemen hemen her markette rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ben genellikle sabah kahvaltısında bir tost ekmeğine sürüp tüketiyorum ve bu benim için yeterli oluyor fazlasını tüketmenizi tavsiye etmem. Ürün bitkisel yağlı olduğu için herhangi bir yan etkisi veya rahatsızlık yaratabilecek bir olumsuzluğu barındırmıyor. İçerisinde büyük oranda bitkisel yağların yanında sızma zeytinyağı, ayçiçek yağı, keten tohumu, kanola yağı, pamuk yağı, Hindistan cevizi yağı, su, yağsız pastörize süt, peynir altı suyu tozu, asitlik düzenleyici, E vitamini, aroma verici, renklendirici, ve omega 3 barındırır.

Kahvaltıların omega kaynağı!

Genellikle sabah kahvaltısında Becel Sızma Zeytinyağı Kase Margarini kullanırken bir bardak çayla bir tost ekmeğine sürüp pratik bir şekilde kahvaltımı yapıp çıkıyorum ve kendimi daha dinç hissediyorum. Bu ürün sayesinde gündelik olarak vücudumun ihtiyaç duyduğu gerekli bütün vitaminleri almış oluyorum. Erimemesi veya bozulmaması için dolapta muhafaza etmenizi tavsiye ediyorum. Markanın diğer süt ve süt ürünleri ile birlikte kullanıldığında daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Bulunan peynir altı suyunun tozu sayesinde ihtiyacınız olan proteini de sağlamış olacaksınız. Ben hem ürünün fiyatını hem de tadını çok beğendim size de tavsiye ederim.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.