buglemdinc
buglemdinc
1 hafta önce

Oyun Severler Sennheiser 350BT

Birçok bluetooth kafa tipi kulaklık içerisinde, tercihimi bu üründen yana kullandım. Yaklaşık bir yıldırda kullanıyorum. Kendi sınıfında her yönüyle rakiplerini geride bırakan bu cihaz, keyifli bir kullanım sunuyor.

Oyun Severler Sennheiser 350BT

Kulaklıkların ki süngerimsi yapı, kulağı tamamen çevreliyor ve rahatsız etmiyor. Uzun süren bilgisayar oyunlarımda da bu kulaklığı kullanıyorum. Ortamın sıcaklğının yükselmesiyle zaman zaman terlemeye maruz kalabilirsiniz. Ayrıca kulaklığın sağ tarafında ki tuşlardan bir çok işlemi gerçekleştirebiliyor olmakta pratik.

Oyun Severler Sennheiser 350BT

Bluetooth modda rahatlıkla telefona bağlanabiliyorsunuz. Tabi kullanım klavuzu okumayanlar için ufak bir bilgi vereyim. Kulaklığın bluetooth bağlantısını aktif edebilmek için, power tuşuna kırmızı yanıp sönünceye kadar basık tutmak zorundasınız. Bluetooth modda dahi oldukça tatmin edici bir performans sunuyor. Özellikle basları hissettiriyor.

Oyun Severler Sennheiser 350BT

Çoğu zaman kablolu kullanan biri olarak tabiki de kablolu kullanmanızı tavsiye ediyorum. Abartmak istemem ama %40 lık bir performans farkı var bence. Kablosunun kilitli jack olması da bağlantı problemini tamamen ortadan kaldırıyor. Pubg gibi hassas sese dikkat ettiğiniz oyunlarda da, gönül rahatlığıyla kullanabiliyorsunuz.

Oyun Severler Sennheiser 350BT

Cihazı spor yapacak arkadaşlar için tavsiye etmiyorum yalnız. Birkaç spor aktivitem esnasında kullanırken, kulaklarım aşırı terden rahatsız olmuştu. Aktivite için ideal değil anlayacağınız. Suya dayanıklı olduğunu yazıyorlar ama bunu deneyimleyecek fırsatım olmadı doğrusu. Katlanan yapısı benim favori özelliklerimden. Çok az yer kaplıyor ve pratik.

Oyun Severler Sennheiser 350BT

Genel itibariyle bahsettiğim aktiviteler için kullanacak arkadaşlar için en uygun ve en efektif kulaklıklardan biri. Fiyatı bir çok akranıyla kıyaslandığında oldukça uygun gibi duruyor. Tabi ekonomik gidişattan her ürün gibi payını almış olsa da, fiyatı nispeten makul. Bu fiyat aralığında bir kulaklık arıyorsanız tavsiye ederim.


buglemdinc
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Ttec Kumandalı ve Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık 2KM111RA Ttec Kumandalı ve Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık 2KM111RA
Ttec Kumandalı ve Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık 2KM111RA 0 inceleme var
Kikc ET600 7.1 Surround Stereo, Gaming Oyuncu Kulaklığı ET600 Kikc ET600 7.1 Surround Stereo, Gaming Oyuncu Kulaklığı ET600
Kikc ET600 7.1 Surround Stereo, Gaming Oyuncu Kulaklığı ET600 0 inceleme var
HP DHE-8010 Işıklı Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklık HP DHE-8010 Işıklı Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklık
HP DHE-8010 Işıklı Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklık 0 inceleme var
Runmus K2 Serisi PC PS4 Xbox One Uyumlu Oyuncu Kulaklığı (Yurt Dışından) Runmus K2 Serisi PC PS4 Xbox One Uyumlu Oyuncu Kulaklığı (Yurt Dışından)
Runmus K2 Serisi PC PS4 Xbox One Uyumlu Oyuncu Kulaklığı (Yurt Dışından) 0 inceleme var
EKSA E900 USB 7.1 Surround Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı (Yurt Dışından) EKSA E900 USB 7.1 Surround Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı (Yurt Dışından)
EKSA E900 USB 7.1 Surround Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı (Yurt Dışından) 0 inceleme var