ayserask
ayserask
1 hafta önce

Cort Cec-1

Uzun bir zaman Cort akustik gitarlarını kullanan biri olarak, klasik gitarda ilk kez fırsat tanıdığım modeli oldu cec-1. Yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum. Estetik ince yapısı benim gözüme çarpan ilk detay oldu. İspanyol stili, naylon telli AC modelini kullanıyorum. Equalizer Led Tuner oldukça işlevsel çalışıyor.

Cort Cec-1

Ladin üst kapak , maun yanlar ve arka , gül ağacı klavye ile güzel bir ton yakalanmış. Özellikle klavyenin rahatlığı, çalımı keyifli bir hale geliyor. Üzerinde gelen D’Addario EXP serisi telleri sert bulduğum için daha soft bi telle değiştirdim. Bana sert gelmiş olabilir, kullanıcı deneyimine göre farklılık gösterebilir.

Cort Cec-1

Sahne kullanımında tonları oldukça doyurucu. Uzun süre sahneye maruz kalan herkes için daha az yorucu bir gitar olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ayrıca jack sız kullanımda da sesinin yeterli olduğunu belirtim. Sahil ve ev gibi ortamlarda sesinize eşlik edecek güzel volüme ları yakalayabiliyorsunuz.

Cort Cec-1

Hediye kılıfları pek kullanışlı değil takdir edeceğiniz üzere. Performansından bahsederken solo çalan arkadaşlar için klavye rahatlığından şiddetle bu ürünü tavsiye edebilirim. Parmaklar bağlamada ki gibi rahatça hareket edebiliyor.

Fiyat performans açısından değerlendirdiğimde, ekonomik bir gitarın her parçası nasıl bu kadar harika olur diyorsunuz. Ayrıca belirtim ürün internette satıldığı görsellerde ki gibi açık renk değil. Arka kapak ve yanlar daha koyu ve hoş duruyor.Cort kalitesi ve benim tanımlamama göre cort un renklerini görebiliyorsunuz. 

Cort Cec-1

Uzun yıllar Sanchez Klasik gitarlarını tercih etmiş biri olarak, rahatlıkla fiyatını hakeden bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Asma aparatı olarak gövdeden sapa olması pek hoşuma gitmedi. Ancak askı kullanımında gitara tam hakim olduğumuda ekleyeyim. Alacak arkadaşlar için bu gitarın tam bir fiyat performans ürünü olduğunu söyleyebilirim. Hoş son ekonomik çalkantılardan sonra fiyatı artmış, ancak kendi akranları içinde halen daha rahatlıkla öne geçtiğini belirtebiliri. Gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz.

ayserask
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Akai Professional Apc Key 25 USB Midi Akai Professional Apc Key 25 USB Midi
Akai Professional Apc Key 25 USB Midi 1 inceleme var
Daniel Pemberton/ocean's 8 (Original Motion Picture Sound 2 Lp - Plak Daniel Pemberton/ocean's 8 (Original Motion Picture Sound 2 Lp - Plak
Daniel Pemberton/ocean's 8 (Original Motion Picture Sound 2 Lp - Plak 0 inceleme var
Irakere/the Real Cuban Music (Remasterizado) 2 Lp - Plak Irakere/the Real Cuban Music (Remasterizado) 2 Lp - Plak
Irakere/the Real Cuban Music (Remasterizado) 2 Lp - Plak 0 inceleme var
James Brown - Night Train : King Singles Collection (2 LP) James Brown - Night Train : King Singles Collection (2 LP)
James Brown - Night Train : King Singles Collection (2 LP) 0 inceleme var
İlhan İrem - Seni Seviyorum Plak İlhan İrem - Seni Seviyorum Plak
İlhan İrem - Seni Seviyorum Plak 0 inceleme var