ayserask
ayserask
1 hafta önce

Arnica Tostit

Biraz serzenişte bulunucağım genel bir bir inceleme yazısı yapmaya çalışacağım. Öncelikle bir türlü bir mantığa oturtamadığım bir durumdan bahsedicem. Bu ürünün 5 farklı renk opsiyonu bulunuyor. Ve ne hikmetse her birinin fiyatı birbirinden farklı. Buna rağmen tercihimi fuşya renginden yana kullandım.

Arnica Tostit

Ürünün genel kullanımı basit. Granit yapısı hem sağlık hemde estetik açıdan bir çok avantaj sağlamış. Ayrıca kıvrımlı menteşesi sayesinde ne yaparsanız yapın, arasına koydunuğunuz ürünü sarmalıyor. Oldukça fazla renk opsiyonuda, estetik açıdan alternatif sağlıyor. Izgarası granit olduğundan dolayı çok yapışma durumuda olmuyor. 4 tostu aynı anda yapabiliyorsunuz.

Arnica Tostit

Şimdi can alıcı nokta olan, dezavantajlarına gelelim. Ürünün kaliteli görünümünün altı biraz boş bırakılmış. 3-4 aylık kullanım süresinden sonra boyaları atmaya başladı. İlk zamanlar et bile pişirebildiğim cihaz 7-8 ay içerisinde ciddi bir performans düşüşü göstererek tost dışında bir aktivite için kullanılamaz hale geldi. Bu arada ürüne 1.5 yıldır sahibim.

Arnica Tostit

Granitide zamanla yıpranarak yapışma yapmaya başladı. Sanırım kaplama olmasından kaynaklı bir durumdan böyle birşeyle karşılaştım. Açıkcası Arnica gibi bir firmanın daha iyisini yapmasını beklerdim.

Elektronik bir ürün alırken yorumlara dikkat eden biri olarak, doğrusu hayal kırıklığına uğradım. Sanırım firma bir şekilde olumlu yanıt girdirmeyi yada göz boyamayı iyi yapıyor Genel itibariyle artısı eksisini değerlendirdiğimde verdiğim paranın hizmetini almadım demekte nankörlük olur. Firma bu ürünü oldukça uygun bir fiyata satıyor.

Arnica Tostit

Ki ben aldığım dönemde kampanya ile şuan ki fiyatının çok daha altına temin edebilmiştim. Hoş ekonomik durumlardan bu makinede üzerine düşeni almış. Ancak yine de piyasada ki ürünleri inceleyerek halen daha makul fiyatta olduğunu söyleyebilirim. İndirim takip ederek benim gibi ucuzada temin edebilirsiniz.


ayserask
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Kitchenaid Sarmallaştırma Aksesuarı 4 Bıçak - 5KSM1APC Kitchenaid Sarmallaştırma Aksesuarı 4 Bıçak - 5KSM1APC
Kitchenaid Sarmallaştırma Aksesuarı 4 Bıçak - 5KSM1APC 0 inceleme var
Şanal Fırın Rezistansı 2600W 230V Şanal Fırın Rezistansı 2600W 230V
Şanal Fırın Rezistansı 2600W 230V 0 inceleme var
Populer Altus Alsm 736 M Blender Parçalayıcı Bıçak Beyaz Populer Altus Alsm 736 M Blender Parçalayıcı Bıçak Beyaz
Populer Altus Alsm 736 M Blender Parçalayıcı Bıçak Beyaz 0 inceleme var
Populer Stilevs Limitless Sgh22051 Hazne Kapağındaki Çift Dişli Populer Stilevs Limitless Sgh22051 Hazne Kapağındaki Çift Dişli
Populer Stilevs Limitless Sgh22051 Hazne Kapağındaki Çift Dişli 0 inceleme var
Makmed Empero 500'LÜK Fıskiye Bağlantı Adaptörü Makmed Empero 500'LÜK Fıskiye Bağlantı Adaptörü
Makmed Empero 500'LÜK Fıskiye Bağlantı Adaptörü 0 inceleme var