ugurcan
ugurcan
1 ay önce

Eksiksiz ses sistemi LG!

Ürün ile ilgili izlenimleri sizinle paylaşmak istiyorum. Aklınızda daha sağlıklı bir yer edinmesi adına size yardımcı olmak ve bu platformun amacını yerine getirmek öncelikli amaçlarımdan. Şimdi gelelim LG SJ3 DTURLLK 300W Wireless Soundbar a hakkındaki deneyimlerime.

Eksiksiz ses sistemi LG!

Teknik özellikleriyle başlamak istiyorum. Ürün 300 watt olması ev içi kullanım açısından ideal bir ses çıkış gücü sağlıyor. Tercihe göre ister kablolu ister kablosuz kullanabiliyorsunuz. Kutu içeriğinde hdmı kablo çıkmıyor, kablolu bağlantı için kutu içeriğinden optik kabloyla bağlantı gerçekleştirebiliyoruz. Cihazda usb girişi mevut. 

Eksiksiz ses sistemi LG!

Televizyonuma bağladım optik kablo (kutu içerisinden çıkıyor) ve hdmı (kutu içeriğinde mevcut değil) ile bağlantı gerçekleştiriliyor, zaten ürünü gerek bluetooth gerek optik kablo ile kurulumu gerçekleştiğinde hiçbir sorun yaratmıyor. 3D surround özelliği sayesinden etkili ve net ses çıkışı sağlıyor. DTS ile Dolby Digital sisteme sahip olması çıkan sesin dağınık bir şekilde değilde daha derli toplu bir ses deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Eksiksiz ses sistemi LG!

Subwoofer in gücü 200W iken toplam güç 300W a ulaşıyor. Subwoofer ile soundbar ın arasındaki mesafe yaklaşık 5 metre olmasına rağmen herhangi bir kopukluk yaşamadım. Kumandası küçük ve bir çok işlevi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ses açık kapamanın yanında bass arttırıp azaltma imkanının yanında bağlantı seçeneklerini değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca kumandadan oynat ve duraklat özelliği de sorunsuz çalışıyor.

Eksiksiz ses sistemi LG!

Tasarım ve kalite olarak LG kalitesini yansıtmış diyebilirim. Gayet şık ayrıca ergonomik. Basitleştirilmiş kullanıma sahip. Subwoofer ın kablosuz oluşu istediğiniz yere yerleştirerek daha verimli bir ses deneyimi yaşamanıza olanak sağlıyor. Uzun süre işlem yapılmadığında ise; Soundbar uyku moduna alıyor kendisini. Cihazda dört farklı ses modu mevcut Asc, bass blast, sinema modu ve gece modu.. Sinema modu benim çok hoşuma gitti.

Eksiksiz ses sistemi LG!

Benim en çok beğendiğim özelliklerden biri ise cihazın her türlü sesi yakalaması. Tonlama, bass, tiz olarak net bir şekilde sesi veriyor. Tüm modları ayrı ayrı denedim ve hepsi farklı genelde modlar bulunur ama modlar arası geçişleri pek fark etmezsiniz. LG markası bunu sağlıklı bir şekilde kullanıcılara sunuyor diyebilirim.

Eksiksiz ses sistemi LG!

Fiyat/Performans açısından ise ben ürünü indirimdeyken uygun fiyata almıştım o neden kıyaslamamı almış olduğum fiyat üzerinden gerçekleştirdim. Kalitesi, kullanım kolaylığı, bağlantının basit bir şekilde ve sorunsuz olması, soundbar ın ses çıkış gücü ve subwoofer ın gücü ürünü cazip hale getiriyor. 

Ürünün boyutları ve kapladığı alan hakkında fikriniz olması açısından yan yana getirerek ürünün görsellerini paylaşmak istedim. Böylelikle görsel olarak daha sağlıklı karar vermenize olanak sağlayacağınızı düşünüyorum. Çünkü benim için ürünün kalitesinin, fiyatının, performansının yanında görsel olarak duruşu da önemli.

Elimden geldiği kadar size yardımcı olmaya çalıştım. Umarım bu ürün hakkında aklınızda takılan kısımlara değinip yararlı olabilmişimdir. Okuyup zaman ayıran herkes teşekkürler.


ugurcan
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Toshiba FPT AG03 3D Aktif Gözlük Toshiba FPT AG03 3D Aktif Gözlük
Toshiba FPT AG03 3D Aktif Gözlük 0 inceleme var
Pratik 3 Boyutlu Gözlük Pratik 3 Boyutlu Gözlük
Pratik 3 Boyutlu Gözlük 0 inceleme var
Neptüns 3 Boyutlu Gözlük Neptüns 3 Boyutlu Gözlük
Neptüns 3 Boyutlu Gözlük 0 inceleme var
Anka 3 Boyutlu Gözlük Anka 3 Boyutlu Gözlük
Anka 3 Boyutlu Gözlük 0 inceleme var
Lg AG-S110 3D Aktif Gözlük Lx / Px Serisi Lg AG-S110 3D Aktif Gözlük Lx / Px Serisi
Lg AG-S110 3D Aktif Gözlük Lx / Px Serisi 0 inceleme var