Taşlı göz kamaştırıcı altın kaplama saat

_ezgimerve_
3 ay önce

Taşlı göz kamaştırıcı altın kaplama saat

Taşlı göz kamaştırıcı altın kaplama saat

Su geçirmez, fantezi, sıra dışı, gösterişli, taşlı, kaliteli saat mi arıyorsunuz, işte burada... Freelook markasının kalitesi tartışılmazken, tasarladığı saatler oldukça dikkat çekiyor. Bu güzel saatin etrafında bulunan taşlar kararmıyor veya düşmüyor. Ekstra bir ağırlığı olmayan kordon sistemi sizi rahatsız etmiyor. Cam kısmı kolay kolay çizilmiyor. İç mekanik kısmı arıza yapmıyor ve sizi mağdur etmiyor. Kaliteli bir pil kullandığınızda uzun süre pili bitmeyerek sizi yarı yolda bırakmıyor. Üstelik yanına takacağınız altın veya gümüş aksesuarlar ile muhteşem uyum sağlayıp özellikle özel günlerinizi taçlandırıyor.

Taşlı göz kamaştırıcı altın kaplama saat

İnce bir bilek yapısına sahip olsanız bile kaba durmuyor. Ayarlanabilir alt kordon uçları sayesinde bileğinize kolaylıkla uyum sağlıyor. Ben günlük hayatımda da kullandığım için kalitesine kesinlikle kefil olabiliyorum. Belli bir atmosfer basıncına kadar su geçirmez özelliğine sahip. Su geçirmediği gibi camında herhangi bir buharlanma da yapmıyor. Saat içerisinde bulunan rakamları ifade etmek üzerine koyulan taşlarda herhangi bir düşme veya oynama söz konusu olmuyor. Tıpkı camı gibi etrafında bulunan metal kısmı da çizilmiyor veya rengi değişerek kötü bir görüntüye sahip olmuyor.

Taşlı göz kamaştırıcı altın kaplama saat

Ürünün orijinalliği için alt kısmında bulunan damgaya dikkat etmeniz önem taşıyor. Yine görmüş olduğunuz gibi bu kısımda da çizilme meydana gelmiyor. Kolunuza herhangi bir alerjik reaksiyon göstermiyor. Çok hassas cilde sahip olmama rağmen benim cildimde herhangi bir kızarıklığa veya alerjik reaksiyona sebep olmadı. Benim sizlere önerim görmüş olduğunuz alt kapağını asla kendiniz açmamanız veya bilmeyen bir kişiye açtırmamanız olur. Çünkü bilinçsiz olarak açılmaya çalışıldığında, ürün her ne marka olursa olsun maalesef ki su geçirmesine ve iç mekanik aksamının doğru çalışmamasına sebep oluyor.

Taşlı göz kamaştırıcı altın kaplama saat

Ürünü orijinal olarak aldığınızda görmüş olduğunuz deri kabı, kadife ile döşenmiş iç kısmı ve kadife yastığı ile beraber geliyor. Ürünün orijinalliğinden herhangi bir sorun yaşamamak için ben güvenmiş olduğum saatçiden görerek almayı tercih ettim. Fakat sizler bu ürüne online satış platformlarından da ulaşabilirsiniz. Bu model haricinde çok fazla ürün seçeneği bulunan bu markayı gönül rahatlığıyla alıp yıllarca kullanabilirsiniz. Markanın saat kısmının içerisinde tarih ayarlanabilir modelleri de mevcut. Eğer tarihli bir saat arıyorsanız bu markanın diğer ürünlerini tarayabilirsiniz. Sizler için bir fikir önerisinde bulundum, umarım yeteri kadar açıklayıcı bir inceleme yapmışımdır. Marka ile ilgili sormak istediğiniz ek bir sorunuz varsa yorum kısmından bana ulaşabilirsiniz.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.