Beklentiyi karşılamayan beyazlık

Açıklıyorum Mobil
incelemelog
1 hafta önce

Beklentiyi karşılamayan beyazlık

Beklentiyi karşılamayan beyazlık

Ağız ve diş sağlığının önemi yalnızca sağlık açısından bizleri ilgilendiren bir durum olmamakla birlikte pek çoğumuz için kişisel bakım ve dış görünümdeki tamamlayıcılığı nedeniyle de önem arz etmektedir. Sağlık açısından en önemli etkisi de sindirim sisteminin başlangıcı ağzımız olduğundan ağız bakımı en başta da diş bakımı fazlasıyla önemlidir.Ağız sağlığı ve diş hastalıkları sorunu olan kişiler çoğunlukla besinleri çok fazla çiğneyip öğütemeden mideye hızlı bir şekilde inmesine sebep olduklarından ileride oluşabilecek sindirim sistemi ve mide rahatsızlıklarına da maruz kalmaktadırlar.

Beklentiyi karşılamayan beyazlık

Ağız ve diş sağlığı sorunlarında başka bir önem arz eden ve sıklıkla karşılaşılan durum da ağız içi yaraları yani aftlar. Aftların temel sebebi herhangi bir vitamin ya da mineral eksikliği olabileceği gibi oluşumlarına sebep olan başka bir durum da diş çürükleri ve çoğunlukla da diş çürükleri nedeniyle meydana gelmektedir. Bu nedenle diş çürüğü dikkat etmemiz gereken pek çok probleme sebep olacak nitelikte bir durum ve asla önemsenmeyip görmezden gelinecek bir durum değil. Diş çürüklerini önleyecek yapabileceğimiz en önemli şey de diş fırçalamaktır.

Beklentiyi karşılamayan beyazlık

Ağız ve diş sağlığı hem bahsettiğim nedenlerden ötürü hem de pek çok etkisinden ötürü de çok önemlidir.Diş sağlığı açısından yapabileceğimiz en önemli şeylerin başında da dişlerimizi günden iki defa fırçalamak gelmektedir. Fırçalanmadığı takdirde çürüklerle baş etmek zorunda kalabiliriz. Diş fırçalamada önem arz eden diş macunları yenilenen teknolojiler ile birlikte farklı içerik ve formüllerde tüketicilere sunulmakta. Sizlere incelemesini yapmak istediğim Signal aktif kömür tozu etkili diş macunu 2 haftada daha beyaz dişlere ulaşma vaadi ile tüketicilere sunulmakta.

Beklentiyi karşılamayan beyazlık

Signal aktif kömür tozlu diş macunun ürün açıklamasına göre içerisinde yer alan doğal kömür tozu ve çinko ile zenginleştirilen formülü dişleri beyazlatırken ağız bakım ve hijyenini de sağlamaya yardımcı olacak nitelikte. Ürünü kullandığım süre zarfında dişlerimde beyazlama olmadı. Tadını da beğenmediğim için bir süre kullanıp daha sonra bıraktığım bir ürün oldu. Yoğun ve ferah nane tadı olan diş macunlarını kullanmayı seven ve tercih eden biri olarak ürünün tadını beğenemedim. Piyasadaki pek çok diş macununa nazaran daha uygun fiyata tercih edebileceğiniz nitelikte bir diş macunu ancak bence daha fazla para ödeyerek etkisi daha fazla olan diş macunları tercih edilebilir. Başka diş macunlarını kullanmanızı tavsiye ediyorum ve bu ürünü tavsiye etmiyorum.

1.0
tavsiye etmiyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

bernatkn
1 hafta önce

Signalin fırçaları neyse de bende bir türlü sevemedim diş macunlarını

1 0 Cevapla
incelemelog
1 hafta önce

@bernatkn adlı kullanıcıya cevaben;

Umarım beklentileri karşılayacak ürünleri tüketicilere sunabilirler

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
merve_aydin
6 ay önce
Merhaba arkadaşlar . Hepinize öncelikle hayırlı akşamlar diliyorum . Nasılsınız iyi misiniz ? Umarım hepiniz iyisinizdir. sizlere bu akşam Signal Nature elements kömür özlü diş macununu tanıtmak istiyorum. bu diş macunu yaklaşık bir ay önce Gratis mağazasından aldım. Yanlış hatırlamıyorsam 20 TL civ...
Diş macunu
Diş macunu
Diş macunu
+1
Pablo13
7 ay önce
Ürünü yeni aldım yeni yeni kullanıyorum siyah bir diş macunu içeriğindeki kömür tozundan dolayı alışık olduğumuzun dışında çok fark yarattı mı çok fark yaratmadı normal diş macunu’yla aynı diyebiliriz sanırım renginden dolayı biraz daha dikkat çekici oluyor kömür toz olması dolayısı ile Biraz farklı...
Kömür tozlu diş macunu denemeye değer
Kömür tozlu diş macunu denemeye değer
Kömür tozlu diş macunu denemeye değer
+1