Entelektüel erkek burcu

Açıklıyorum Mobil
gamze_menekse
1 hafta önce

Entelektüel erkek burcu

Entelektüel erkek burcu

Ateş grubuna ait olan yay burcu erkeklerinin en bilinen özelliklerinden biri entelektüel olmalarıdır. Çevrelerine karşı duyarlı kişilikleri ile de dikkat çekerler. Meraklı,
neşeli ve cana yakın bireylerdir. Her daim iyi niyetli tavırları vardır. Konuşkan bir burç olan yay erkekleri konuşmayı severler. Dostlarına düşkün olmaları arkadaş canlısı oldukları anlamına gelmektedir. Hareketli olan yay erkekleri kapalı alanlarda kendilerini kısıtlanmış hissederler bu nedenle açık havalı ortamlarda bulunmayı isterler. Yay erkekleri birçok konuda bilgi sahibi olurlar. Meraklı kişilikleri onların bilgi sevilerinin artmasına en büyük etkendir.

Entelektüel erkek burcu

Yay erkekleri eleştiride bulunmayı severler. Ayrıca çok açık sözlüdürler. Bu açık sözlü olma hali bazı durumlarda patavatsızlık etmelerine de sebep olabilir. Hiç denilmemesi gerek bir şeyi bir anda söyleyebilirler. Yay erkekleri özgürlüklerine düşkündürler. Hayatı rutine oturtmuş insanlar gibi yaşayamazlar. Yeni yerler keşfetmekten, yeni diller öğrenmekten ve farklı kültürleri tanımaktan büyük keyif alırlar. En sevdikleri şeylerden biri seyahat etmektir. Sürekli olarak geleceğe odaklı yaşarlar. Onlar için geçmiş sadece yaşanılmış ve geride kalan bir anıdan ibarettir.

Entelektüel erkek burcu

Yay erkekleri enerjileri ve etrafa neşe saçmalarıyla ünlüdürler. Küçük bir çocuk gibi saf ve temiz bir ruhları vardır. İç güdüleri ile hareket etmeyi severler. Bu enerjik hallerinden dolayı yerinde duramayan bir yapıları vardır. Yaylar sahip oldukları ile yetinmeyi bilmezler ve her zaman daha fazlasını isterler. Bu nedenle hayatlarında daima risk alırlar, umutları her zaman vardır. Hayata karşı bakış açılarından dolayı olumsuz ve başarısız durumların üstlerinden kolaylıkla gelebilirler. Güler yüzlü ve iyi huylu olmalarından dolayı toplum içerisinde kolaylıkla fark edilirler.

Entelektüel erkek burcu

Yay burcu erkeğindeki özgüven sevdası yüzünden genelde yalnız takılmaktan hoşlanırlar. İlişkilerinde kolay kolay bağ kuramazlar. Evliklere bakış açıları genelde olumsuzdur hatta evlilikten korkan bir burçtur. Karşı cinste aradıkları en önemli özellik dış görünüşün yanı sıra kafa yapısıdır. Bilgili ve kültürlü kadınlardan hoşlanırlar. İlişkilere karşı bakış açıları olumlu olmadığından dolayı bir kadına karşı ilgi duymaya başladığında bunu yoğun bir şekilde karşı tarafa hissettirirler. Fakat hoşlandığı kadında aradığını bulamayınca çabucak sıkılıp uzaklaşabilirler. Yay burcu erkeği gerçekten sevdiği zaman evlenmekten çekinmeyecektir.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

bulutonaygml75
1 hafta önce

inandırıcı değil

1 0 Cevapla
Semiray
1 hafta önce

Elinize sağlık güzel dile getirmişsiniz.

1 0 Cevapla
gamze_menekse
1 hafta önce

@Semiray adlı kullanıcıya cevaben;

Çok teşekkür ederim yorumunuz için 💐

0 0 Cevapla
TugranefeKocyigitgml75
1 hafta önce

eline saglik

1 0 Cevapla
gamze_menekse
1 hafta önce

@TugranefeKocyigitgml75 adlı kullanıcıya cevaben;

çok teşekkür ederim sağolun :)

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.