Sağlıklı tatlı atıştırmalık!

Açıklıyorum Mobil
Leyla343
1 hafta önce

Sağlıklı tatlı atıştırmalık!

Sağlıklı tatlı atıştırmalık!

Özellikle sizde kilo vermek isteyenlerden birisi iseniz kesinlikle bu ürüne dair incelememe kulak vermenizi tavsiye ederim. Çünkü biliyorsunuz ki kilo vermek istediğimiz dönemlerde genelde şekeri, ekmeği ve tuzu olabildiğince azaltmaya çalışırız ve bu durumda aslında birçok lezzetin bir arada bulunduğu ana maddeleri kısıtlamış olmaktayız. Bu da kesinlikle yediğimizden herhangi bir zevk almamayı göstermekte. Yine de gelişen tariflerle beraber artık daha hızlı kilo verip aynı zamanda günlük lezzetlerimizden geri durmayacağınız ürünler mevcut. Ben de olabildiğince bu ürünlerden faydalanmaktayım.

Sağlıklı tatlı atıştırmalık!

Özellikle diyet zamanlarımızda birçok diyetisyen ve kesinlikle bizim de artık edindiğimiz deneyimlerle beraber tatlı ihtiyaçlarımızı olabildiğince kuru tatlı meyvelerden veya meyvelerle karşılamaya çalışıyoruz. Çünkü meyvelerin içerisinde şeker ve yağ oranı oldukça minimum miktarda olduğundan ötürü olabildiğince de az miktarda da kalori almamızı sağlamakta. Yine de sadece meyve tüketmek kesinlikle tatlı ihtiyacını gidermiyor. Tam da bu noktada size Patiswiss Bitter Çikolatalı Portakal Diliminden bahsetmek isterim. Çünkü ben bu ürünü lezzetli bir şekilde ister kahve yanında istersem de tatlı olarak tüketebilmekteyim.

Sağlıklı tatlı atıştırmalık!

Özellikle uzmanların yaptığı araştırmalara göre kesinlikle bitter çikolatasının kilo verme konusunda vücuda son derece sağlıklı bir fayda sunduğunu söyleyebilirim. İçerisindeki acılık ve vücuda verdiği enerji ile beraber metabolizmanız hızlanmakta ve kısa sürede yediklerinizi midenizin yakmasına yardımcı olabilir. Tam da bu ürün içerisinde bulunan ek maddelerden biri olmakta. Özellikle portakal diliminin ekşi ve tatlı karışık lezzeti ile buluşan bitter çikolatasının kesinlikle deneyenler tarafından vazgeçilmez olacağına eminim. Öyle ki ben de kullandığımdan bu yana yaklaşık 2 yıldır tekrar tekrar temin ettim.

Sağlıklı tatlı atıştırmalık!

Bu yüzden ben Patiswiss Bitter Çikolatalı Portakal Dilimi birçok farklı çikolatalarla kaplı ambalajları mevcut ve yaklaşık ortalama 150 gramlık bir miktarı bulunmakta. Dilerseniz bu miktarın biraz daha yüksek veya biraz daha düşüğünü tercih edebilirsiniz. Ürünün içerisinde yaklaşık 15 dilim portakal bulunmakta ben ilk etapta bu ürünle Migros marketlerde karşılaştım ve kesinlikle tatlı ihtiyacıma fayda sağlayabileceğini düşündüğümden ötürü hiç tereddüt etmeden satın aldım. Yaklaşık 20 TL gibi bir fiyatı mevcuttur siz de isterseniz birçok marketten bulup kolayca temin edebilirsiniz.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

simay_34
1 hafta önce

süper atıştırmalık

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.