En sık tüketilen içecek

Açıklıyorum Mobil
gamze_menekse
1 hafta önce

En sık tüketilen içecek

En sık tüketilen içecek

Gün içerisinde sık sık sıvı tüketiriz. Çoğunluğunda su içeriz ancak su dışında en çok tükettiğimiz bir diğer içecek ise çaydır. Çayın geçmişten günümüze gelen bir yöreselliği vardır. Her kahvaltılarda, akşam yemekleri sonrasında, eş dost ile muhabbetlerimizde, iş yerimizde, dışarıda kafelerde ve daha bir çok alan ve kişilerle birlikte içtiğimiz çayın tadı da bir başkadır. BİM market zincirlerinden aldığım Çaykur Tiryaki'yi yaklaşık 9 senenin üstünde olacaktır ki içiyorum. Evlendikten sonra da sürekli bu markanın ürününü almaya devam ettim.

En sık tüketilen içecek

Çaykur Tiryaki paketi 1000 gramajıyla BİM market zincirlerinde güncel fiyatı 78,50 Türk Lirası'na satılmaktadır. Ürünün ambalajı yazı, desen ve renk uyumu gayet kaliteli bir görünüme sahiptir. Ürünün üzerinde son kullanma tarihi, çayın yapılışı ve gramaj bilgileri olmak üzeri her şey açık ve net olarak belirtilmiştir. Yıllardır kullandığım bir ürün olduğu için gönül rahatlığı ile incelememe eklemek istedim. Herkesin de muhakkak ki hayatında bir kere olsa içtiğini düşünmekteyim. Çay sevmeyen kişiler için tiryaki biraz ağır gelebilir.

En sık tüketilen içecek

Genellikle çalışan bireylerin günlük çay içme miktarları çalıştıkları firmadan firmaya değişebilmektedir. Bu nedenle günde bir bardakta da olsa çay içerken gerçekten çay içtiğinizi anlamak için çok kaliteli bir çaya ihtiyacınız olduğundan hiç şüphem yok. Bunun için en ideal çay kesinlikle Çaykur Tiryaki olacaktır. Benim gibi çay sever biri iseniz sizin için keyifli ve tadı damağınızda kalacak bir çaydır. Ben eşimle her yemek sonrası kesinlikle çay içiyorum. Çaysız günümüz gerçekten yok. Sabah kahvaltıda ve akşam yemeği sonrasında sık sık tükettiğimiz bir içecektir.

En sık tüketilen içecek

İzinli olduğumuz günlerde evde en az 3 kez çay demlenir. Çay alışkanlığı bende küçük yaşlardan kalmış olmalı. Çünkü ben küçükken çok misafirlerimiz gelirdi. Bir demlik biter yerine başka bir demlik çay demlenirdir. Bu nedenle çaya olan ilgim daha küçük yaşlardan başladı. Sürekli çay içilen bir ailede yetiştiğim için şimdi de kendi kurduğum ailede sürekli çay içme faslını devam ettiriyorum. Çay içerken de keyif alarak ve tadı güzel olsun istediğimden yıllardır içtiğimiz Çaykur'un tiryakisini alıyorum.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

bernatkn
1 hafta önce

gerçek milli içeceğimiz:)))

1 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.