Deniz'in nemlendirici etkisini cildinize taşır!

Leyla343
2 ay önce

Deniz'in nemlendirici etkisini cildinize taşır!

Deniz'in nemlendirici etkisini cildinize taşır!

Vücut kremleri veya el kremleri biliyorsunuz ki kesinlikle derinizde sıvıyı tutan cilt hücrelerinin giderek azaltmasından ötürü kullanılan ve ihtiyaç duyulan ürünler olarak geçmekte. Bu ürünleri hatta gün içerisinde bile yanımızda taşıyıp her daim kullanabiliyoruz. Bu yüzden tekrar tekrar ellerimiz kurumasın diye sürmektense olabildiğince daha kaliteli kremler tutarak uzun sürekli nem ve yumuşaklık hissini kazandırabilmemiz açısından kaliteli ürünlere fırsat vermemiz gerekmekte. Bu da açıkçası fazla deneyimle geliyor. Ben de birçok ürün kullandığımdan ötürü artık hangi nemlendirici kremin kaliteli olduğunu biliyorum.

Deniz'in nemlendirici etkisini cildinize taşır!

Açıkçası ellerim için ve cildim için kullandığım bazı kremlerin bir işe yaramadığını, birkaç tanesinin de etkili olduğunu deneyimlemiş birisi olarak size bu incelemem de favori nemlendirici ürünümden bahsetmek isterim. Bu da kesinlikle farmasi markasının Naturelle serisi olan Sea Therapy Yosun & Aloe Vera Nemlendirici El Kremi dolmakta. Bu el kremini bana arkadaşımın bir miktar kuruyan ellerime sürmesi ile beraber tanışmış bulundum. Böyle olumlu bir deneyim edindiğim el kremini kesinlikle hemen satın almak istediğimi sizlere söyleyebilirim.

Deniz'in nemlendirici etkisini cildinize taşır!

Bu yüzden ben ürünü Migros marketlerinin kozmetik köşesinde bulup hemen satın aldım. Yaklaşık 16 TL'lik gibi bir fiyatı mevcuttu. Siz de satın almak isterseniz şu an birçok kozmetik marketinde veya online sitesinde mevcut. Biliyorsunuz ki farmasi markası aslında kozmetik dünyasında oldukça büyük bir yere sahip. Çünkü ürettikleri bu el kremleri ile değil kozmetik ürünleri ile de birçok insan tarafından beğenilip satın alınmakta. Bu yüzden ben de ilk etapta bu el kreminin markasından ötürü güvenle satın aldığım için pişman değilim.

Deniz'in nemlendirici etkisini cildinize taşır!

Farmasi markasına ait olan bu deniz mineralleri içeren el kreminin yaklaşık 75 ml'lik bir miktarı mevcut. Dilerseniz ürünün kavanoz boyu da satın alabilirsiniz o da 400 ml'den oluşmakta. Ben her daim el kremlerini yanımda taşıdığım için genellikle küçük boyutlarını tercih etmekteyim. Çünkü benim için saklanılması da taşınılması da daha kullanışlı oluyor. Aynı zamanda ürünün içerisinde 0 oranında paraben barındırmakta biliyorsunuz ki paraben cilde yumuşaklık verse de cilt derisi üzerinde aslında nefessizlikten ölü deri oluşumuna sebebiyet vermekte.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

oylum_genc
2 ay önce

bende seviyorum bu el kremini baya iyi nemlendiriyor

1 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.