Dondurulmuş lezzet

Açıklıyorum Mobil
gamze_menekse
1 hafta önce

Dondurulmuş lezzet

Dondurulmuş lezzet

Superfresh lezzetlerinden biri olan körpe ıspanak ürününü BİM market zincirlerinden satın aldım. Güncel fiyatı 7,35 Türk Lirası'dır. İlk kez denediğim bir ürün olduğu için denedikten hemen sonra incelememe eklemek istedim. Öncelikle ıspanağın vücudumuz için faydaları çok fazladır. Daha çocukluktan aklımızda kalan Temel Reis'in ıspanak yemesiyle çocuklara ıspanağı sevdirmesinin nedenini ancak büyüdükten sonra anlıyoruz. Genelde çocuklar ıspanak gibi sebze yemeklerini tüketmeyi çok sevmezler. Ancak bu tür çizgi filmler sayesinde çocuklarınızın sevmediği yiyecekleri sevdirmeniz mümkündür. Bende küçükken pek ıspanak seven bir çocuk değildim. Ancak şimdi bayıla bayıla yediğim bir sebze oldu.

Dondurulmuş lezzet

Superfresh marka olarak tanınmış olmasından dolayı herkesin bildiği ve güvenle alışveriş listelerine eklediği ürünleri vardır. Ben Superfresh'in her türlü ürün çeşitlerini denemiştim ancak dondurulmuş sebzelerden yana hep bir şüphe ile bakıyordum. Daha doğrusu sebzelerin dondurulmuş olması beni hep geri çekmiştir. Çünkü ben genelde her sebze ve meyveyi mevsiminde yemeyi seven biri olduğum için sebze ve meyveleri mevsiminden önce yeme fikri bana göre değildi. Şimdilerde her ürünün fiyatları aşırı artmasından dolayı da sürekli ürünleri alırken tereddüt ediyordum. Üründeki en çok hoşuma giden şey arka kısmında nasıl pişirilmesi gerektiği çok açıklayıcı bir şekilde yazmasıdır. Gerçekten ambalajıyla ve üzerindeki bilgileri sayesinde benim favori ürünüm oldu diyebilirim.

Dondurulmuş lezzet

Superfresh'in ilk dondurulmuş sebzesi olarak ıspanağı almamın nedeni, henüz ıspanakların daha çıkmamasından dolayı uzun süredir de tüketmediğim için görünce canım çekti ve cesaret edip aldım. İyiki de almışım. Gerçekten hiç düşündüğüm gibi bir olumsuzlukla karşılaşmadım. Zaten bu markanın tüm ürünlerinden memnun kaldığım için bundan da gayet memnun kalmış olmam pek de şaşırtıcı olmasa gerek. Sebze ve meyvelerin kışlık ve yazlık dönemlerinin olması artık eskilerde kaldı. Şimdi her sebze ve meyveyi her dönemde yiyebiliyor olmak gerçekten büyük şans.

Dondurulmuş lezzet

Ispanak, vitamin ve mineral bakımından çok zengin bir besindir. Özellikle çoğu besinde bulunmayan, ciltteki hücrelerin yenilenmesine fayda sağlayan karoten beta maddesini içinde barındırır. Ayrıca bu madde sayesinde cildinizin senelerce daha genç görünmesini sağlayabilirsiniz. Göz sağlığı için çok önemli olan lutein-zeaksantin bu sebzenin içeriğinde mevcuttur. Bu nedenle çocuklarımızın daha bebeklikte ek gıdaya geçmesiyle ve daha sonra gelişim çağında bolca tüketmeleri gereken bir sebzedir. Ispanağın içerisinde A vitamini, B vitamini, C vitamini ve E vitamininin yanı sıra demir, fosfor, magnezyum, çinko, protein açısından da oldukça zengin bir besindir.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

selda-66
1 hafta önce

bununla ıspanaklı börek yapınca çok güzel oluyor gerçekten

1 0 Cevapla
aydan_memmedzade
1 hafta önce

ispanak çocuklara sevdirmek lazim ????????

1 0 Cevapla
Pikapik
1 hafta önce

kremalı olunca da harika

1 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.