En sevdiğim zeytinlerden bir diğeri

Açıklıyorum Mobil
gamze_menekse
1 hafta önce

En sevdiğim zeytinlerden bir diğeri

En sevdiğim zeytinlerden bir diğeri

Herkesin de bildiği ve sevdiği zeytin çeşitlerinden biri olan yeşil zeytini, BİM market zincirlerinden temin ediyorum. Her kahvaltı da zeytini sık sık tüketen biri olarak zeytinin tüm çeşitlerini denemeyi severim. BİM market zincirlerinde zeytin çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Ben aylık alışverişlerimde de dahil olmak üzere tüm alışverişlerimi genelde BİM market zincirlerinde yapıyorum. Hem ürünler gayet lezzetli ve kaliteli hem uygun fiyata bulunabilir olması hem de BİM marketlerinin neredeyse her sokakta var olmasından kaynaklı olarak alışverişlerimi burada yapmaktan yanayım.

En sevdiğim zeytinlerden bir diğeri

Öncelikle ürünün cam kavanozda olması benim için önemli bir husustur. Hem kullanım açısından hem sağlık açısından hem de kavanozunu daha sonrasında değerlendirmek açısından böyle bir tercih sebebim vardır. Ürünün üzerinde son kullanma tarihi, gramaj bilgisi ve içerisinde bulunan maddeler hakkında detaylı ve güzel bir açıklama metni mevcuttur. İstediğiniz herhangi bir BİM market zincirlerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu ürün hakkındaki bilgileri oradan kolaylıkla bulabilirsiniz. Ben üzerindeki yazıları sık sık okuduğum için bu unsurlar da benim için çok önemlidir.

En sevdiğim zeytinlerden bir diğeri

Ürünü yaklaşık 2 yıldır düzenli olarak kullanıyorum. En sevdiğim lezzetlerden biridir. Daha önceki incelemelerimden de okuduğunuz kadarıyla benim zeytin alırken tercih etme nedenlerimden biri de sert olması olduğunu biliyorsunuzdur. Sert ve içerisindeki çekirdeğini sahiplenen zeytinler en sık tercih edip tükettiğim zeytinlerdir. Sulu zeytinler pek bana göre değil. İnci zeytinin tüm çeşitleri gerçekten çok lezzetli. Ben ve eşim çok memnun kaldık. Eğer sizde bizim gibi sert ve lezzetli zeytin yeme taraftarıysanız kesinlikle İnci çizik zeytinini denemenizi öneririm.

En sevdiğim zeytinlerden bir diğeri

BİM market zincirleri ile ilgili eskilden çok olumsuz yorumlar duyuyorduk ve denediğimizde de bu olumsuz yorumlara hak vermiştik. Ancak BİM market zincirleri kendilerini öyle geliştirdilerki adeta bir marka oldular. Şuanda birden çok markası bulunmaktadır. Hepsi de kalite konusunda gerçekten büyük bir başarıya ulaştı. Ben eskiden BİM marketinden bir şey alırken hem tereddüt ederdim. Şimdi ise gönül rahatlığıyla tüketiyorum. Zaten en sık alışveriş yaptığım bir yerdir. Hem kalitesiyle hem lezzetiyle hem de uygun fiyatlarıyla en çok tercih ettiğim yerdir.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.