Çocukluğumuzun en sevilen lezzeti yumuşak şeker

Açıklıyorum Mobil
gamze_menekse
1 hafta önce

Çocukluğumuzun en sevilen lezzeti yumuşak şeker

Çocukluğumuzun en sevilen lezzeti yumuşak şeker

Çocuklukta olduğu gibi hala yediğim bir üründen bahsetmek istiyorum. Yumuşak şekerleri sevmeyenimiz var mıdır bilemiyorum ancak eminim sevmeyenlerin de çocukları seviyordur. Çünkü her çocuğun sevdiği bir lezzet olan yumuşak şekerlerin lezzeti gerçekten çok güzel. Ben yılları aşkındır yiyorum. En sevdiğim abur cuburdur diyebilirim. Eşim, ne zaman beni durgun ve halsiz görse kesin gidip bu yumuşak şekerlerden alır. Hala böyle ufak tefek mutluluklara kananlar var mıdır demeyin ben hala varım. Çünkü hayatta en zevk aldığım şeylerden birisi hala abur cuburdur.

Çocukluğumuzun en sevilen lezzeti yumuşak şeker

Bu ürünün en sevdiğim özelliği gerçekten çok yumuşak ve çiğnenebilir olmasıdır. Ürünü BİM market zincirlerinden alıyorum. Güncel fiyatı da 19 Türk Lirası’dır. 280 gramlık bir üründür ve plastik kapaklı bir kabın içerisinde satılmaktadır. Ben bu kabı, içerisindeki ürün bittikten sonra saklama kabı olarak kullanıyorum. Bazen kalan yemeklerimi ya da kahvaltı sonrası kalan domates salatalık gibi yiyeceklerimi bu kabın içerisinde saklıyorum. Bazen de abur cubur yerken kalan cips ya da çekirdekleri de yine bu kabın içerisinde saklıyorum.

Çocukluğumuzun en sevilen lezzeti yumuşak şeker

Benim için her yönüyle avantajlı olan bu ürünü yaklaşık 1 yıldır tüketiyorum. Ben daha çok yumuşak şekerlerin karışık satılanını tercih ediyorum. En sevdiğim çeşidi budur. Bebeto yumuşak şeker işlenmiş bir ürün olmasının yanında Helal Sertifika belgesine sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. İçerisinde palm yağı ve nişasta bazlı şeker bulunmaktadır. Benim yumuşak şeker tüketimimi etkileyecek bir durum olmadığından rahatlıkla yemeyi tercih ettiğim bir üründür. Çocuklarınızın yemesini istemeyen ebeveynlerin olduğunu biliyorum ancak bildiğiniz üzere neyin sağlıklı neyin sağlıksız olduğuna karar vermekten ziyade bulmak çok zorlaştı.

Çocukluğumuzun en sevilen lezzeti yumuşak şeker

Hayatta bazen çocuk olmak gibisi yoktur. Her ne kadar yetişkin olsak da yine de bazen küçük kaçamaklar yapıp çocukluğumuza dönebiliriz. Ben ne zaman yumuşak şekerlerden yesem eski zamanlarıma dönüyorum. Siz de eski çocukluk günlerinizi özleyenlerdenseniz kesinlikle Bebeto yumuşak şekerlerden alıp tüketmelisiniz. Benim gibi sadece keyif için yiyenlere özellikle tavsiye ediyorum diğer yumuşak şekerler gibi sert değildir. Çiğnenmesi ve ağızda öğütülmesi en rahat yumuşak şekerdir. Bu nedenle benim en sık tükettiğim bir üründür. Çok lezzetlidir.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.