Dürüm yerken bize eşlik eden biber turşusu

Açıklıyorum Mobil
gamze_menekse
1 hafta önce

Dürüm yerken bize eşlik eden biber turşusu

Dürüm yerken bize eşlik eden biber turşusu

Fıçı acı biber turşunu BİM market zincirlerinden temin ediyorum. Fiyatını şuanda hatırlamıyorum ancak sürekli tükettiğim bir ürün olmasından dolayı fiyatına pek de dikkat etmedim açıkçası. Bizim akşam yemeklerimizin yanında olmazsa olmazımız kesinlikle turşudur. Turşu alımlarımız genellikle acı olanlardan oluyor. Çünkü eşimle acı seven bir aileyiz. Kesinlikle acı seven kişiler için bu ihtiyacınızı karşılayacak niteliktedir. Acı sevenlere küçük bir uyarı yapmam gerek, bu biberin acısı birazın üstünde bir acılıktadır. Kesinlikle ağzım dilim yansın ben çok seviyorum acıyı diyenler için yazıyorum bu incelemeyi.

Dürüm yerken bize eşlik eden biber turşusu

Öncelikle ürünün net ağırlığı 350 gram, içerisindeki suyu süzdükten sonra geriye kalan ağırlığı ise 180 gramdır. Benim şu konuda size bir önerim var turşunun suyunu dökmek yerine hastalık zamanlarımda en sık yaptığım bir şey var onu yapmanızı tavsiye edeceğim. Gerçekten çok faydasını gördüm. Çorbalarınıza bu turşunun suyundan dökün ve öyle için kesinlikle boğaz ağrısı olanlar için birebir geliyor. Yine söylediğim gibi aşırı acı sevenler ve sağlıksal olarak herhangi bir problemi olmayan kişiler bu ürünü tüketmelidir. Acısı çok fazla çünkü.

Dürüm yerken bize eşlik eden biber turşusu

Ürün küçük bir kavanozda olması benim için yeterli oluyor. Zaten günde en az 3 adet yiyebiliyorum. Acıyı çok aşırı sevdiğimden evimden eksik etmediğim bir üründür. Sık sık aldığımdan dolayı ve benim gibi acıyı çok sevenler için bu turşuyu incelememe eklemek istedim. Herkesin damak tadı ve sevdiği lezzetler apayrı olduğundan herkese göre ürünler yazmaya çalışıyorum. Bu üründe acı severler için tam ağızlarınıza layık bir ürün olacaktır. Ürünün üzerindeki bilgilerden ürün hakkında daha detaylı bilgiler yazmaktadır. Zaten BİM market zincirleri de her yerde oldukça fazla var olmasından dolayı bu ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dürüm yerken bize eşlik eden biber turşusu

Aslında acıyı küçük yaşlardan itibaren sevmemdeki en büyük etken annemdir. Annem tam bir acı aşığı kadın olduğu için bizim evde yemekler hep çok acı olurdu. Acının vücudumuza faydaları çok olduğundan annem sürekli acılı yemekler turşular yapardır. Bende ondan alıştığım için en zehir acıları bile yemekten zevk alan biri oldum. Şimdi de eşimle acıyı aşırı tüketiyoruz. Tabi ki eski zamanlarda yediğim kadar acı yemiyorum ancak bu turşunun acısı da baya fazlaydı. Bu nedenle günde 3 adet yemek benim için yeterli oluyor. Özellikle dürüm yerken bu biberleri 3’er 5’er de yediğim oluyor. Eşimle en çok dürüm yerken bu biberin tadına doyamıyoruz.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.