Renkli çamaşırlarınızı yıkarken onaran bir ürün

Açıklıyorum Mobil
gamze_menekse
1 hafta önce

Renkli çamaşırlarınızı yıkarken onaran bir ürün

Renkli çamaşırlarınızı yıkarken onaran bir ürün

Evin günlük işlerinden biri olan çamaşırların yıkanmasıdır. Çamaşırları yıkarken en dikkat ettiğimiz kıyafetlerden biri olan renkliler için bazı sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bunlardan ilki renklilerde renklerin solmasıdır. Bir diğeri yıkandıkça yıpranan kıyafetlerdir. Son olarak da yıkanan kıyafetlerin üzerinde beyaz lekelerin oluşmasıdır. Tüm bunlarla uğraşmaya evlendikten sonra başladım. Daha önce annemin sık sık yaşadığı sorunlardı. Şimdi artık bende bu tür sorunlarla karşılaşmaya başladım. Bu sorunlarla baş etmek gerçekten zor. Çünkü hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürün bulmak şu zamanlarda gerçekten çok zorlaştır.

Renkli çamaşırlarınızı yıkarken onaran bir ürün

Rinso sıvı çamaşır deterjanını ilk olarak 3 ay önce almaya başladım. Diğer markalardan kullandığım bir ürün vardı ancak fiyatı baya arttı. Bende daha uyguna, çamaşırlarımın da solmaması ve yıpranmaması için bir ürün arıyordum. Tam o sıra da BİM market zincirlerinde satılan Rinso’yu gördüm. Ancak markanın kalitesi ve kullanımı hakkında hiçbir bilgiye sahip değildim. Daha sonrasında üzerinde yazılanları okudum ve bana cazip gelen birçok özelliğini gördüm. Zaten ambalajının sade ve şık bir tasarımı olması da dikkatimi oldukça çekmişti.

Renkli çamaşırlarınızı yıkarken onaran bir ürün

Öncelikle ben bu tür deterjan ürünlerinde geri dönüştürülebilir özelliğini çok seviyorum. Bu sayede çevre ve küresel sorumlarımız için bir çözüm üretmiş oluyoruz. Çevremiz ve küresel dengemiz için küçük adımlarla büyük sonuçlar elde etmek beni gerçekten mutlu ediyor. Rinso’nun da böyle bir amaca hizmet etmesi beni ürüne daha çok yakınlaştırdı. Ayrıca içerisinde fosfat, klor ve paraben bulundurmaması da çok önemli bir unsurdu. Çevreye ve bize en sağlıklı şekilde yaklaşım sağlaması anlamına gelen bu özellikleri sayesinde benim için artık en sık kullandığım çamaşır deterjanı Rinso oldu.

Renkli çamaşırlarınızı yıkarken onaran bir ürün

Rinso’yu kullandığımdan bu yana renkli çamaşırlarımdaki renk değişimleri artık olmamaya başladı. Hepsi ilk çamaşıra nasıl attıysam aynı renkte kaldı hatta bazı renkli kıyafetlerimde renk canlılığını fark ettim. Çamaşırlar yıkandıktan sonra üzerinde kalıntı bırakmaması da çok hoşuma gitti. Kesinlikle herhangi bir kalıntı izine dahi rastlamadım. Çamaşırlarınızın çamaşır makinesinden daha temiz çıkmasını istiyorsanız kesinlikle çamaşır makinenizi tam doldurmamanızı öneririm. Çok kirli çamaşırlarınız için Rinso’nun kapağını doldurarak sıvı deterjanı eklemelisiniz. Daha az kirli olan çamaşırlar için yarım kapak yeterli olacaktır.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.