Makyajlarımız daha kalıcı

Açıklıyorum Mobil
Gökçenur
1 hafta önce

Makyajlarımız daha kalıcı

Makyajlarımız daha kalıcı

Ürünü alalı 6 7 ay oldu. Bir makyaj sabitleyicisine ihtiyacım vardı, ben de uygun fiyatlı olduğundan bunu aldım. Her zaman kullanmıyorum. Ürünü Gratis mağazasından temin etmiştim. O zaman %50 indirim vardı. Arkadaşımdan Gratise gitmeyi rica etmiştim ve gittik. O gün çok fazla sıra beklemiştik. Toplam aldıklarım 400 TL civarı tutmuştu. Bu ürünün aydınlatıcı olanı da var fakat ben mat görünüm sevdiğim için bunu tercih ettim. Öyle parıl parıl parlamayı sevmem. Her zaman mat tercihimdir.

Makyajlarımız daha kalıcı

Ürünün yapısı çok fazla sıvı. Yani su gibi. Sıktığınızda; sanki yüzünüzdeki makyaj onunla akıp gidecekmiş hissiyatı veriyor. Fakat öyle olmuyor. Biraz kuruduktan sonra her zamankinden daha fazla kalıyor benim makyajım. İmkanım olsaydı daha farklı, daha güzel bir sabitleyici almak isterdim. Ama benim bütçem bu sabitleyiciye yetti maalesef. Bunu sıkarken çok rahatsız oluyorum. Çok fazla hoşlanmıyorum, çünkü tek bir sıkışta çok fazla püskürtüyor. Seyrek seyrek püskürtseydi bu kadar rahatsız edici olmazdı. Ama işlevi gerçekten güzel. Yani kalıcılık sağladığı bir gerçek.

Makyajlarımız daha kalıcı

Ürünü yüzünüze sıktığınızda her hangi bir renk vermiyor. Yani transparan bir ürün. Her gün kullanmamaya çalışıyorum çünkü zararlı olduğunu da tahmin edebiliyorum. Makyajı yüzümüze daha da işliyor ve gözeneklerimizi tıkıyor. Zaten benim gibi problemli cildi olanlar bu durumdan pek memnun kalmayacaktır. Gönül isterdi ki hiç makyaj yapmadan her yere gidelim. Kendimizi makyajsız daha mutlu hissedelim. Fakat maalesef öyle olmuyor, makyajı yapıyoruz yüzümüzü kimyasallaştırıyoruz. Bir de üstüne daha ne kadar kalıcı hale getiririz onun için uğraşıyoruz. Bu durum bir yandan da üzücü maalesef. Yapacak bir şey yok.

Makyajlarımız daha kalıcı

Gördüğünüz bu kısımdan bu şekilde püskürüyor. Biz kadınlar böyleyiz işte. Hiç bir şeyden memnun kalamıyoruz. Eğer bir sabitleyiciniz yoksa, bu uygun fiyatlı LYKD markasının mat görünümlü transparan makyaj sabitleyicisini Gratisten kolaylıkla temin edebilirsiniz. Görevini yerine getiren bir ürün olduğundan size rahatça tavsiye edebilirim. Ama bütçeniz varsa tabiki maddi durumuz çok yerindeyse püskürtmesi daha iyi olan bir sabitleyici de alabilirsiniz. LYKD markası genellikle daha uygun fiyatlı oluyor. Bu markanın bir çok ürünü bende mevcut. Fiyat performans ürünleri diyebilirim size. Fiyatlarına göre çok güzeller gerçekten.

4.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

BaranKılıçgml75
1 hafta önce

çok güzel

0 0 Cevapla
incelemelog
6 gün önce

Çok açıklayıcı bir inceleme olmuş teşekkürler

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.