Makinenizin 3 aylık bakım temizliği

Açıklıyorum Mobil
gamze_menekse
1 hafta önce

Makinenizin 3 aylık bakım temizliği

Makinenizin 3 aylık bakım temizliği

Hayatımızı kolaylaştıran makinelerden biri olan bulaşık makinesi için de ayrı bir bakım ve temizlik gereklidir. Makine bulaşıkları yıkarken bulaşığın üzerindeki yağ ve kirleri kendi içerisinden geçirerek borularla dışarıya aktarımını sağlar. Ancak bu süreçte makineniz de kirlenmiş olur. Makine kendi kendini temizleyemediği için onların temizliğini üstlenmek bize düşer. Biz aylarca bulaşık yıkamayız ancak bulaşık makinelerin de bakım ve temizliğe ihtiyacı olduğunu es geçebiliyoruz. Bu nedenle bulaşık makinelerinin temizlenmesi için üretilen Finish bulaşık makine temizleyicisi ürününden faydalanabiliriz.

Makinenizin 3 aylık bakım temizliği

Ben yaklaşık 2 yıldır bulaşık makinesi kullanıyorum ve bu ürünü de en az 1 yıldır düzenli olarak satın alıp kullanıyorum. Ürünü A-101 market zincirlerinden satın aldım. Şuanda fiyatını net hatırlamıyorum ancak zaten stoklayarak aldım. Çünkü yılda 4 defa kullandığım bir ürün. Sürekli almayı unuttuğum için fazlaca alıp stokladım. Zaten iyi ki de stoklamışım. Her şeye bu denli zam gelmişken bu küçücük ürüne de zam gelmemesi komik olurdur. Ürünü düzenli olarak 3 ayda bir kullanıyorum. Gayet memnun kaldığım bir üründür.

Makinenizin 3 aylık bakım temizliği

Finish bulaşık makine temizleyicisi olan bu ürün için boyutu küçük işlevi büyük diyebilirim. Ürünün kullanım amacı tamamen makine temizliği içindir. Bu nedenle bu ürünü kullanırken kesinlikle makinenizin içerisinde herhangi bir bulaşık koymamalısınız. Makineniz boşken kullanın. Ürünün kapağını açmadan üzerindeki etiketi söküp kaşıklık kısmına, kapağı aşağıya bakacak şekilde yerleştirmelisiniz. Makinenizin derecesi 65 olmalıdır. Bunun nedeni makinenizin içerisinde bulunan yağ, kir ve kireçlerin derinlemesine bir temizlik sağlaması içindir. 3 ay da bir defaya mahsus bu işlevi yaparak makine temizliğinize yardımcı olmuş olursunuz.

Makinenizin 3 aylık bakım temizliği

Her ev işlerinden sorumlu bireylerin bulaşıkları makineye atıp günün geri kalanını kendine ayırmak istediğinin bilincinde olan biri olarak, makinelerinde temizlik ve bakıma ihtiyaçları olduğunu vurgulamak istiyorum. Sadece 1 dakikada bu işlevi yerine getirerek makinenizin ömrünü uzatmakla kalmaz makinenizden daha verim almanıza yardımcı olursunuz. Makinenizin temizliğini yaparak ayrıca makinizdeki kötü kokuları da gidermiş olursunuz. Tüm bunların sağlanması için kesinlikle herkesin kullanması gereken bir ürün olan Finish bulaşık makine temizleyicisini kullanmanızı tavsiye ederim. Makine sağlığını da unutmayalım diye incelememe eklemek istedim.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.