Saçlarımın dostu serum

Açıklıyorum Mobil
Gökçenur
6 gün önce

Saçlarımın dostu serum

Saçlarımın dostu serum

Ürünü tatile gittiğim zaman otel marketinden aldım. Aradan çok fazla zaman geçtiği için ne kadar fiyata aldığımı hatırlamıyorum. Uzun süredir kullanıyorum. Ürünü ilk aldığım zamanlar havuza denize giriyordum. Saçlarım çok fazla yıpranıyor, elektrikleniyordu. Elektriklenmeye bir son vermek istediğim için böyle bir ürün arayışına girdim. Yanlış hatırlamıyorsam çok fazla pahalı bir ürün değildi. Bu yüzden hemen bu ürünü almalıyım diye düşündüm. Ürünün tam ismi: "Loreal Paris elseve Dream long". Ürünü saçımızı durulamadan kullanıyoruz. Yağlı his bırakmıyor.

Saçlarımın dostu serum

Ürün sayımızda yağlı his bırakmıyor ama bi ıslaklık veriyor ilk başta. Pompasını tek bir kere sıkmanız yetiyor. Çünkü tek bir sıkımda bile çok fazla geliyor. Genelde düzleştirici kullanmadan önce uygularım bu ürünü saçıma. Çünkü 230 dereceye kadar saçı ısıdan koruduğu yazıyor üstünde. Ne kadar doğru olup olmadığını bilemiyorum çünkü ısıdan koruyup korumadığını anlayamam. Ama üstünde yazdığı için koruyordur diye düşünüyorum. Tek emin olduğum, saçınızdaki elektriklenmeyi gerçekten götürüyor. Elinize yapış yapış his veriyor ama. Kullanmasam da olur yani çok fazla mükemmel bir ürün değil.

Saçlarımın dostu serum

Ürünü kullandıktan hemen sonra düzleştirici sürersek eğer gerçekten yağlı his veriyor. Bunu yapmamalıyız. Sürdükten sonra biraz kurutup ondan sonra düzleştirmeye başlayabiliriz. Benim ürünümün kapağı kaybolduğu için görsellerde kapak gözükmüyor. Mor bi kapağı var normalde ürünün. Çevirdiğiniz başlıkta kilit bulunmamakta. Bu yüzden çocukların erişebilme imkanı olan yerlerde bulundurmamakta fayda görüyorum. Buna benzer bir olay başıma geldiği için bu konuda çok dikkatli bir bireyim. Yani eğer benim gibi hemen bir serum almak zorunda değilseniz bunu almanızı tercih etmem.

Saçlarımın dostu serum

Ayrıca ürünün geri dönüşüm özelliği de bulunmakta. Bu da çevremiz açısından gerçekten güzel bir özellik. Keşke her ürünü bu şekilde yapsalar ve çevremizi önünde daha güzel bir gelecek olsa. Ürünün içinde keratin de bulunmakta. Saçlarıma uyguladığım zaman, o keratin içeriğini gerçekten hissediyorum. Görünümü bunu bana kanıtlıyor. Saçlarınızı ilk yıkadığınızda ıslak saçınıza sürüp sonra kurutmaya başlıyorsunuz. Kuruttuktan sonra ise, kabartma ve elektriklenme görüntüsünü ortadan kaldırmak için kuru saçımıza uyguluyoruz. Ben genel olarak her saç yıkama sonrası kullanırım. Bana bu kadarı kafi geliyor. Daha fazla kullanım israf olur diye düşünüyorum. Gerek duymuyorum. Zaten öyle aman aman bir etkisi yok ürünün. Öylesine kendimi tatmin etmek için kullandığımı söyleyebilirim.

4.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

incelemelog
6 gün önce

Çok güzel bir inceleme olmuş teşekkürler

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.