Bulaşıklarınızın parlak görünüm sağlayan temizlik ürünü

Açıklıyorum Mobil
gamze_menekse
6 gün önce

Bulaşıklarınızın parlak görünüm sağlayan temizlik ürünü

Bulaşıklarınızın parlak görünüm sağlayan temizlik ürünü

Günlük iş yükümüzü hafifleten makinelerden biri olan bulaşık makinesi için kullanıma uygun bir ürün olan Finish parlatıcıyı yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Ürünü herhangi market, bakkal ya da internet üzerinden temin edebilirsiniz. Ben ürünü A-101 market zincirlerinden temin ediyorum. Bu tür ürünleri stoklayarak almayı tercih ettiğimi bir önceki incelememde belirtmiştim. Stoklu almamdaki en büyük nedenlerden biri, ürünlerden gördüğüm fayda ve memnuniyetim diğeri ise bu tür ürünlere çok çabuk zam gelmesi. Bilenen bir marka olduğundan herkesin kullandığı ve kalitesinden memnun kaldığı bir üründür.

Bulaşıklarınızın parlak görünüm sağlayan temizlik ürünü

Finish parlatıcının destekçisi olan markalarda vardır. Bulaşıklarınızın parlak bir görünüme sahip olması dışında kuruluk hissini yoğunlaştırıcı özelliğine sahiptir. Özellikle cam ve metallerde sık sık karşılaştığımız su damlacık izlerini yok eden bir üründür. Ben makinem için ilk bu ürünü satın almıştım başka bir markayı da hiç denemedim. İlk denediğim ve devamlı kullandığım tek parlatıcı ürün olan Finish parlatıcıyı denemeyen yoktur diye düşünüyorum. Fiyat açısından diğerlerine göre biraz daha yüksek olduğundan herkesin tercih etmemesi çok normal ancak kalite açısından herkesin beğendiği bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Bulaşıklarınızın parlak görünüm sağlayan temizlik ürünü

Ürünün boyutu çok ideal. Bende şuan 4 adet falan kaldı. Bittikçe stokladığım bir üründür. Ancak artık internet üzerinden daha uygun olanlarına bakarak almayı tercih edeceğim gibi duruyor. Çünkü internet üzerinde indirimli zamanlarda fiyatı baya düşmektedir. Size de tavsiyem internette indirime girer girmez almanızdan yana olacaktır. Herkesin bütçesi ve geliri farklı olsa da yine de ürünler alınacak paraların üzerinde satılmaktadır. Bu nedenle bütçeniz ne olursa olsun indirimli almak en iyisidir. Şuanda fiyatı nedir herhangi bir bilgim yok dediğim gibi stoklu aldığım için aradan baya zaman geçti.

Bulaşıklarınızın parlak görünüm sağlayan temizlik ürünü

Ürün kullanımı çok kolay, makinenizin parlatıcı kısmına direk olarak dökebilirsiniz. Ürünün kapağının açılması ve kapanması çok pratik bir şekilde ayarlanmış. Rengi ve kokusu da gayet güzel. Makineden çıkan bulaşıklarınızda herhangi bir deterjan kokusu bırakmıyor. Ayrıca bu ürünün koku çeşitleri de mevcuttur. Ben kokusuz olanını tercih ettim ancak limonlu olanı da tercih edilebilir. Ben gayet memnunum. Özellikle bardaklarım aşırı parlaklaştı. Asla su lekesi kalmıyor bunu vurgulamak isterim. Bardaklarınızdan su içerken de deterjan tadının gelmemesi kesinlikle harika bir özelliğidir.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Yeliz_p
6 ay önce
Hayırlı günler dilerim herkese arkadaşlar, bugün kullandığım ve çok memnun kalďığım finişh Quantum bulaşık makinası tablet deterjanını anlatacağım sizlere.öncelikle ben bu deterjanı 7,8ay gibi bir zamandır kullaniyorum,a101 den alıyorum genelde.30tablet olanını kullanıyorum şuaki fiyatı 60 tllerde,d...
Mükemmel parlaklık
Mükemmel parlaklık
Mükemmel parlaklık
+1