Çiğköftelerin vazgeçilmez sosu

gamze_menekse
2 ay önce

Çiğköftelerin vazgeçilmez sosu

Çiğköftelerin vazgeçilmez sosu

Günlük yemeklerimizin yanında salatalarımıza lezzet veren bir ürün olan nar ekşisi için benim en sık tükettiğim ürün Bizim Vatan nar ekşili sostur. Evimden asla eksik etmediğim bir üründür. Nedeni ise kesinlikle tadını çok sevememdir. Ben sos olarak kullanmak dışında, nar ekşili sosu kaşıklayarak yediğim için mutfağımın vazgeçilmez bir ürünü olmaya devam etmektedir. Herkesin şu anda bu yazdığımı garipseyerek okuduğunu az çok tahmin edebiliyorum ancak gerçekten nar eşişine bayılıyorum ve ara sıra kaşıklayarak yemekten keyif alıyorum.

Çiğköftelerin vazgeçilmez sosu

Bu ürünü aldığım günden itibaren asla vazgeçemedim. Çünkü içerisindeki aroma çok lezzetlidir. Ben bayılarak yediğim için bu ürünü incelememe eklemek istedim. Ürünün görsellik açısından hoş bir görünümü vardır. Son kullanma tarihi ürünün kapağını açtığımız bölümde bulanmaktadır. İçeriği ve bilgileri ürünün üzerinde yer almaktadır. Nar ekşili sosun gramajı ise 470 gramdır. Bence yeterli bir miktara sahip. En sık kullanan biri olarak bir nar ekşili sos ürününü aldığımda bana yaklaşık 3 ay gibi uzun bir süre yeterli oluyor.

Çiğköftelerin vazgeçilmez sosu

Ürünü genelde kaşık salatası yaptığımda kullanıyorum. Ancak diğer kullandığım alanları da söylemek istiyorum. Kısır yaparken hem yapımında kullanıyorum hem de daha sonrasında üzerine dökerek yemeyi tercih ediyorum. Ayrıca evde çiğköfte yaptığımda da çok sık tükettiğim bir üründür. Hatta dışardan sipariş vererek çiğköfte aldığım da bile ek olarak bu nar ekşisini kullanıyorum. Gerçekten aşırı sevdiğim için mi bilmiyorum ama tadı çok güzel geliyor bana. Eğer sizde benim gibi ekşili sosları seviyorsanız, bu ürünü denemenizi tavsiye ederim.

Çiğköftelerin vazgeçilmez sosu

Her türlü salataya lezzet veren, çiğköftelerin lezzetine lezzet katan bir ürün olan nar ekşisini bir de bu marka ile uyumunu ele alırsak çok başarılı bir ürün olmuş. Nar ekşisi deyip geçmeyin lütfen ben daha önce nar ekşisini hiç sevmezdim. Bir arkadaşımın vesilesiyle ilk kez çiğköfte yerken denedim. Yaklaşık 10 yıldır da nar ekşi olmadan bir haftam geçmedi. Bu ürünü kullanırken kalorisine hiç bakmadım. Çünkü benim için keyifli ve lezzetli yiyecekler her zaman çok önemli olmuştur. Yediğim bir yemekten keyif almam gerekir. İşte tam da bu yüzden nar ekşisi benim için vazgeçilmez bir lezzet olmaktadır.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

berdi_babayev
2 ay önce

Nar ekşili sos acili ve vazgecilmez bi üründir

1 0 Cevapla
akkayaderya641
2 ay önce

çig köftenin vazgeçilmezi

0 0 Cevapla
alperen_bal
2 ay önce

Genellikle salatalarda ve çiğ köfte de kullanıyorum. Softa da yoksa bile illa gözüm onu arıyor.

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.