Hamur işlerinin olmazsa olmazı

gamze_menekse
2 ay önce

Hamur işlerinin olmazsa olmazı

Hamur işlerinin olmazsa olmazı

Migros buğday ununu geçen hafta Migros market zincirlerinden temin ettim. 5 kiloluk Migros ununu 49,90 Türk Lirası gibi uygun bir fiyata satın aldım. 1 yıldır bu marketin ununu kullanıyorum. Benim için 5 kg un yaklaşık 3 ay kadar yeterli olmaktadır. Kalabalık aileler için avantajlı bir pakettir. Her evin un ihtiyacı değişebilmektedir. Ben genelde poğaça, pişi, kek ve kreplerimde kullanıyorum. Ancak birçok farklı alanlarda da kullanılan bir üründür. Yıllar içerisinde bizim için en doyurucu besin kaynağımız olan un ile evde yapılan ekmeklerin tadı da bir başkadır.

Hamur işlerinin olmazsa olmazı

Öncelikle ürünün paketi sade ve şık bir görünüme sahiptir. Ürünün adı kendi satıldığı markete ait olduğundan marketin simgesi üzerinde yer almaktadır. Ürünün üzerinde son kullanma tarihi, kilogramı, içindekilerin bilgisi bulunmaktadır. Ayrıca paketin yan bölümünde müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için de bir iletişim numarası mevcuttur. Bu da size güven veren en azından bu ürün ile ilgili kendinize muhatap bulma seçeneğini sunmaktadır. Ben bu ürünü kullandığım günden itibaren herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Ancak herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda bu iletişim numarası ile ürün hakkındaki şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Hamur işlerinin olmazsa olmazı

Unu en çok baklava ve börek yaparken kullanılır. Bir diğer en sık kullanım alanı ise mantıdır. Gerçekten bu un ile ilk defa geçen yıl mantı açmaya başladım. Normalde hamur yoğurmayı pek bilmiyordum ancak zamanla ve bu unun kalitesiyle de kolay hamurlar yoğurup açmaya başladım. Mantılarımın vazgeçilmez malzemesi olan bu unu hem fiyatıyla hem de kalitesiyle herkese gönül rahatlığıyla öneriyorum. Kesinlikle yedikçe yedirten bir lezzete sahiptir. Hiçbir şekilde yaptığınız hamur işlerinde ve keklerinizde sorun yaşamayacağınızı söyleyebilirim.

Hamur işlerinin olmazsa olmazı

Genellikle her evin vazgeçilmez bir besini olan unu, hayatımızdan çıkarmamız çok zor. Çünkü evde yapılacak hiçbir malzeme olmasa bile bir undan birden fazla yemek çeşidi çıkarabiliyoruz. Annelerimizin yaptığı nefis poğaçalar, börekler, tatlılar hepsi un sayesinde varlar. Unun, bizlerin hayatındaki yeri çok fazla. Hiçbir şey olmasa da ekmek yapma imkanını yine un sağlamaktadır. Hayatımızda bu kadar yer kaplayan bir ürünü daha uygun fiyata ve kaliteli almak istiyorsanız Migros buğday ununu tercih edebilirsiniz. Bu ürünü sadece Migros market zincirlerinde değil ayrıca sanal marketinden de temin edebilirsiniz.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.