Yıllar geçse dahi değerini kaybetmeyen oyun

HerowS
2 ay önce

Yıllar geçse dahi değerini kaybetmeyen oyun

Yıllar geçse dahi değerini kaybetmeyen oyun

Her oyuncunun en az bir kez deneyimlediği rekabet sistemi ile türüne yeni bir soluk getiren Counter Strike Global Offensive rekabetçi odaklı 5’e 5 takımlarla oynanan ve uluslararası mecrada kendine büyük bir yer etmiş bilgisayar oyunudur. Çıkışını 2012 ağustosunda yapmış ve büyük ses getirmiştir. Oyun içi pazar sisteminin gelişmesinde büyük bir fayda sağlamış ve başarılı olmuştur. Sadece Steam uygulamasında satışı yapılıyor ve sadece bilgisayar platformundan oynanabiliyor. Çok büyük değişiklik alan güncelleme yapmamasına karşın oyuncuları tutmakta başarılı olmuştur.

Yıllar geçse dahi değerini kaybetmeyen oyun

Oyun dünyasının efsanesi, oyun oynamış herkes tarafından bilinen 98 çıkış yıllı half life oyunun bir modu olarak çıkmış aldığı tepkiler ve oyuncular tarafından çok beğenilmesi sayesinde Valve’ın dikkatini çekti ve sundukları teklif sonucunda geliştirilip kendine ait bir oyunu çıkarılıp döneminde çok olumlu eleştiriler almıştır. Ama elbette eski kalan sistemleri ve kendini geliştiren oyun sektöründen dolayı geride kalmış ve ikinci oyunun çıkmasının gerektiğini göstermiştir. 2004’te çıkan ve günümüz Valve oyunlarının sistemini oluşturan source oyunu pek ilgi görmese de bir sonraki üçüncü oyun Counter Strike Global Offensive’in temellerini atmış ve olabilecek hataları yüzlerine vurup CS:GO’i mükemmelleştirmelerini sağlamıştır.

Yıllar geçse dahi değerini kaybetmeyen oyun

Counter Strike 1.3 dahil tüm sürümlerini, Counter Strike Source ve Counter Strike Global Offensive’i oynamış/deneyimlemiş birisi olarak sıralama yapmak gerekirse birincilik kesinlikle Counter Strike Global Offensive’e ait olduğunu söyleyebilirim ikincilik ise internet kafelerin vazgeçilmez oyunu Counter Strike Condition Zero diğer adı ile CS 1.6’ya aittir. Neden birincilik CS:GO’da derseniz source motoru ile gelişmiş grafikler, eski oyunlara göre daha stabil oynanış ve dengeler sayesinde oyuncuları rahatsız edecek hatalar ve hileler daha aza indirilmiş harita silah dengesi sağlanmıştır.

Yıllar geçse dahi değerini kaybetmeyen oyun

5’e 5 rekabetçi bir oyun olarak önerim arkadaşlarınızla oynamanız çünkü ilk rütbelerde oyuncular çok toksik ve çoğunluğu yeni hesap açmış eski oyunculardan oluşuyor. İlk rütbelerde çok kalbiniz kırılacağını ve sabrınızın sınanacağını söylemekten üzüntü duyuyorum ama korkmayın bu oyunda hile gelmediği sürece kaybetmek eğlenceli. Hile demişken ilk rütbelerde elbette her oyunda olduğu gibi hileler sizi rahatsız edecek çünkü sırf yeni oyuncuları soğutmak için hile ile oynayan oyuncular var ama korkmayın son dönemlerde VAC hile koruması sayesinde bunlar çok düşük rakamlara düştüler ve bu oyuncuları sizden uzaklaştıran, istatistikleri paylaşılmayan ama gerçek olduğu onaylanan saygınlık seviyesi sayesinde hile şüphelileri ve çok yeni oyuncuları kendileri gibi düşük saygınlık seviyelerindeki kişiler ile karşılaştırıyor sizin tek yapmanız oyununuzu normal oynayıp deneyim kazanmak.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

berdi_babayev
2 ay önce

Boyle oyunlar benim hoşima gidiyor

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Baybars
3 ay önce
Günümüz kuşağının vaz geçilmezi olup genç yaşlı herkesin fikir sahibi olduğu tüm dünyaca kabul görmüş olan bir oyunu anlatıcam. Benimde çocukluğumdan beri oynadığım bir serinin son oyunundan bahsedicem. Counter-Strike Global Offensive oyununun hikayesi şu şekildedir. Ünlü valve firmasının bu günlere...
En çok oynanan bilgisiyar oyunu
En çok oynanan bilgisiyar oyunu
En çok oynanan bilgisiyar oyunu
+1
DurustAdam
1 yıl önce
Selamlar herkese bugün bir ata sporu olan CS GO dan bahsedeceğiz. Counter veya CS bunları illa ki duymuşsunuzdur belkide oynamışssınızdır. Zamanında benim babam dahi oynadı o zamanlar CS 1.5, 1.6 vardı onları oynadı. Hattaha yamalarını bile oynadı xD. Bende ufakken halflife story mode falan oynuyord...
Bir ata sporu evet evet cs go!
Bir ata sporu evet evet cs go!
Bir ata sporu evet evet cs go!
+1