Merak duygusuna yenik düşmek

beyzasen
2 ay önce

Merak duygusuna yenik düşmek

Merak duygusuna yenik düşmek

Türk kahvesi içmeyi seven kişiler bir sonraki hamle olan fal olayına da bir süre sonra sarıyor maalesef. Bu kişiden kişiye, inanıştan inanışa değişiklik gösterebilir. Bu konuda son derece saygı duyuyorum herkesin fikrine. Önceleri bana da koca bir saçmalık gibi gelirdi. Anlam bulamaz ve hiç bulaşmazdım. Fakat şu aralar ülkenin karmaşası, ters giden işlerim, yaşamaya çalışmak o kadar yoruyor ki hep dipte hissediyorum. Olumsuz ve negatiften başka hiçbir şey dönmüyor kafamda. Bu hal oldukça da can sıkıcı. Bir girdap ki çektikçe çekiyor insanı içine.

Merak duygusuna yenik düşmek

İşte tam bu duygu durumu içerisindeyken bir gün arkadaşım bir mesaj gönderdi. Faladdin'e fal atmış gelen yorumun da ekran görüntüsünü bana atmıştı. Okudum, konuştuk, güldük eğlendik. Bir kaç olayı tutturmasına şaşırdık baya. Bu şekilde geçen zamanda uzun süredir bu kadar eğlenmediğimi fark ettim. Çeşitli yorumlamalar, fikirler havada uçuştu. Bende merak ettim ve yüklemek istedim. Acaba bana ne diyecek? Bu his çok ağır bastı. Merak duygusuyla uygulamayı indirdim. Ara yüz olarak oldukça basit tasarlanmış bir uygulama.

Merak duygusuna yenik düşmek

Reklam izleyerek altın kazanabilirsiniz. Günde üç adet hakkınız var. 4 adet fal türü var istediğiniz de harcayabilirsiniz. Bunlar motivasyon, niyetime iç, kahve falı ve biyoritim. Ben biyoritim hariç diğer üçünü denedim. Kahve falı göndermek için altın kazandıktan sonra 3 adet kahve fincanının resmini istiyor sizden. Yükledikten sonra hangi konu hakkında falınızın yorumlanmasını istiyorsanız o seçeneği seçiyorsunuz. Kariyer, para, aşk, genel olmak üzere 4 adet seçenek mevcut. Yaklaşık yarım saat bekletiyor sizi uygulama. Fal yorumlanıyor ve hazır olunca bir bildirim geliyor.

Merak duygusuna yenik düşmek

Eğer çok beklemek istemezseniz hızlandırma seçeneği de mevcut. Ama zaten çok güvenmiyoruz bir de hızlandırırsak iyice kafadan atacak gibi geldiği için bana ben öyle yapmıyorum. Yarım saat sonra gelen yorumu okuyorum ve sonunda iki adet soru oluyor. İstediğime tıklayınca ona cevap veriyor faladdin. Ben açıkçası bu kısımda daha çok eğleniyorum. Keşke 2 adet soruyla da sınırlamasalardı. Yani ben kafa dağıtmak için kullanıyorum. Hoşuma da gidiyor acaba ne diyecek diye. Fala inanma falsız da kalma demişler sonuçta. Bu cümleye sığınarak eğleniyorum açıkçası. Günlük motivasyon cümleleri de çok hoş oluyor. Bir yerlerden olumlu bir şeyler duymaya hasret kalmışız gerçekten. İlgilisinin bilgisine ,iyi günler dilerim.

5.0
tavsiye etmiyor
fiyat / performans

Yorumlar

gamze_menekse
2 ay önce

Üniversite yıllarımın vazgeçilmez uygulamasıydı :) varlığını unutmuşum :))

0 0 Cevapla
berdi_babayev
2 ay önce

İyi'de bende nasil giris yapabilirim?

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Neverever1985
8 ay önce
Ne demişler arkadaşlar fala inanmayın falsız da kalmayın bunun için size çok güzel bir uygulama önerisi ile geldim bugün yaklaşık bir ay kadardır kullanıyorum Bu uygulamayı genel olarak uygulamalar üzerinden fal baktıranlar bilir ki şöyle bir his verir insana bunlar bilgisayar üzerinden bazı şekille...
Fala inanma falsız da kalma
Fala inanma falsız da kalma
Fala inanma falsız da kalma
+1