Kuru fasulye, pilav ve turşu muhteşem üçlü

gamze_menekse
2 ay önce

Kuru fasulye, pilav ve turşu muhteşem üçlü

Kuru fasulye, pilav ve turşu muhteşem üçlü

Hayatında yemekten zevk almak istiyorsanız kesinlikle kuru fasulye, pilav ve turşu üçlüsünü denemelisiniz. Bu üçlü içerisindeki turşuyu ben genelde BİM market zincirlerinden satın alıyorum. Şu anda güncel fiyatı 15,50 Türk Lirası'dır. Fıçı karışık turşuyu yaklaşık 2 yıldır düzenli olarak tüketiyorum. Eşimin en sevdiği şeylerden birisi kesinlikle bu turşudur. Her yemeğin yanında mutlaka bir kaza turşu yeriz. Sofralarımızın vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Hem uygun fiyatlı hem de lezzetiyle bizim sofralarımızın baş tacı olan turşuyu sizlere de öneriyorum.

Kuru fasulye, pilav ve turşu muhteşem üçlü

Öncelikle bir ürünü alırken, daha önceki yazdığım incelemelerde de sık sık yer verdiğim en belirgin özelliklerinden biri olan genellikle ürünleri cam kavanoz ile almayı tercih ettiğimi söylemişti. Hem sağlık açısından hem de ürün sonrası paketinin değerlendirebilmek açısından cam kavanozda olması benim için avantajlı bir durumdur. Turşuları plastik kapta almak yerine böyle cam kavanozları içerisinde satılanlardan almayı tercih ediyorum. Bu ürün de bu yüzden sık sık alıp tüketiyoruz. İçerisinde bulunan turşular hem kütür kütür hem de çok lezzetli.

Kuru fasulye, pilav ve turşu muhteşem üçlü

Ürünün ambalaj açısından çok sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Ambalajın üzerindeki desenleri yazı stili ve renk uyumu gayet başarılıdır. Ürünün üzerinde son kullanma tarihi, gramajı ve içerisinde bulunanlar hakkında bilgiler bulunmaktadır. Ben bu ürünün içerisinde en çok havuç olmasını seviyorum. Turlarda genellikle havucu yemeği daha çok severim. Ancak diğer malzemeleri de gayet lezzetli. İçerisinde bulunan biberler acı değildir. Acı sevmeyenler için gayet ideal bir üründür. Biz her akşam yemeğine muhakkak ki turşu yeriz.

Kuru fasulye, pilav ve turşu muhteşem üçlü

Bu ürünü birden fazla çeşitli haliyle turşuları mevcuttur. Bir market zincirlerinden bu ürünü kolaylıkla temin edebilirsiniz. Ayrıca daha büyük ebatları da mevcut. Kendi isteğinize ve ihtiyacınıza göre hangisini tercih etmek isterseniz hepsi raflarda yer almaktadır. Ben genelde karışık turşu ve biber turşusunu tüketiyorum. Ancak diğer turşu çeşitlerini de denedim. Hepsi gerçekten çok lezzetli. Eğer sizde yemeklerinizin yanında size eşlik edecek bir turşu arıyor ve uygun fiyatlı olsun istiyorsanız BİM market zincirlerinde satılan Fıçı karışık turşuyu kolaylıkla temin edebilirsiniz.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Çiğdem
1 yıl önce
Hem ucuz hemde lezzeti bı o kadar guzel ıcınde lahana biber havuc domates kapta biber salatalık var renk cumbusu gıbı ayrıca yumusama VS de yok kütür kütür ev yapımı gıbı herkese tavsiye ederim mukkemmel bir tat mukkemmel bir lezzet bıme gırdıgımde ilk alacağım sey tursu sevmeyenler bıle buna bayıla...
Fotoğraf bulunmuyor
Fotoğraf bulunmuyor
Fotoğraf bulunmuyor
Fotoğraf bulunmuyor