Vücut bağ dokusunu en hızlı şekilde onarır!

Leyla343
2 ay önce

Vücut bağ dokusunu en hızlı şekilde onarır!

Vücut bağ dokusunu en hızlı şekilde onarır!

Kolajen hiç şüphesiz sadece cilt için faydalı değil bu maddeyi kesinlikle vücudumuzun %80'ini bir arada tutabilme açısından etkileyebilmekte. Özellikle dışarıdan aldığımız herhangi bir darbede ve yara da en basitinde bile dudak veya ağız bölgemizde çıkan uçuğun iyileşme sürecinde kolajen %100 etki etmekte bu alanların daha hızlı bir şekilde iyileşmesi konusunda süreci hızlandırabiliyor kesinlikle sivilce lekelerinin giderilmesi ve bu tür alanlarda kararmaların oluşmaması adına da yine fayda sağlayabilmekte hem içeriden hem de dışarıdan bu kadar faydalı olan bu kolejeni genelde besin ve gıdalardan alabiliyoruz.

Vücut bağ dokusunu en hızlı şekilde onarır!

Bu durumda genelde gün içerisinde tam anlamıyla beslenemediğimi düşündüğüm zamanlarda özellikle ek gıdalardan bu kolajeni vücudum için sağlamak konusunda hassasiyetle yaklaşıyorum. Son zamanlarda ise bu durum için favorim olan bu High Five Shots markasına ait kolajenli içeceği kullanmaktayım. Bu ürünü çok fazla uçuk çıkan cildim için aslında tüketmeye başladım ve ilk etapta bana öneren de cildiyeci doktorum olmuştu. Ben de onun tavsiyesi üzerine gidip Migros marketlerden bu ürünü kolayca bulup satın alabiliyorum şu an birçok markette ve online sitede satılmakta.

Vücut bağ dokusunu en hızlı şekilde onarır!

İçerisinde sadece kolajen etkisi olmayan bu ürünün aynı zamanda Yasemin çayı, Karpuz suyu, Elma suyu, Siyah havuç, Kırmızı biber ve %100 oranında biyotin bulunmakta. Biliyorsunuz ki Biotin sadece cilt için değil aynı zamanda saçların hızlı bir şekilde uzanıp var olan yıpranmalarını da kolayca onarabilmekte. Biotin aynı zamanda vücudumuzdaki organlarımız için fayda sağladığından ötürü bu oranda Biotin içeren bir içeceği kesinlikle tüketmenin faydalı olabileceğini düşünüyorum. Eğer ki büyük bir sağlık sorununuz veya bir hamilelik yaşamıyorsanız tüketmenizde sakınca olduğunu düşünmüyorum.

Vücut bağ dokusunu en hızlı şekilde onarır!

Bu High Five Shots Kolajenli içecek 150 TL'lik bir fiyata sahip açıkçası fiyatını bir miktar yüksek bulsam da yine de birçok besinin vücudumuza iyi gelmesi açısından bir araya getirilmesi konusunu düşününce kesinlikle maliyetini hak ettiğini düşünmekteyim ve ürün 60 ml'lik bir miktardan oluşmakta, %16'lık da protein içerdiği için gün içerisinde düşük bir moda girdiğinizde enerjiniz de düştüğünde tüketir tüketmez kesinlikle tekrar günün akışında kendinizi bulabilirsiniz. Ben ürünü kullanırken çokça fayda gördüm eminim siz de tükettiğinizde en az benim kadar seveceksinizdir.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Fatma Pusak
1 ay önce

başarılı bir inceleme teşekkürler

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.