ozgur159
ozgur159
1 ay önce

Üşengeçlere Özel :)

Narpump Şarjlı Otomatik Damacana Su Pompası


Narpump Şarjlı Otomatik Damacana Su Pompası, şarj edilebilir yapısı sayesinde oldukça kolay kullanım sağlar. Üretiminde kullanılan paslanmaz çelik borusu kullandığınız suyun kalitesini korumaya yardımcı olur. Yapısında bulunan doğa dostu materyaller sayesinde kullanıcıların sağlık problemleriyle karşılaşmasının önüne geçer. Oldukça küçük ebatlarda olan Usb ile şarj edilebilir elektrikli otomatik damacana su pompası kolaylıkla dilediğiniz yerlere taşınabilir. Ayrıca kurulum kolaylığı sağlaması nedeniyle farklı yerlerde de kullanılabilir. 

Üşengeçlere Özel :)


Narpump Şarjlı Otomatik Damacana Su Pompası Nasıl Kullanılır?


Ürünü kullanmadan önce ürün ile birlikte gelen USB bağlantısı ile şarj etmeniz gerekmektedir. Ürün şarj olduktan sonra üründe yer alan küçük pompayı kullanacağınız damacananın ağzına bağlayarak pompayı kullanabilirsiniz. Ürün içerisinde plastik kabuk ve silikon tüp gibi materyaller kullanıldığı için sıcak su ve alkollü içecekleri servis ederken kullanmanız önerilmemektedir. Narpump Şarjlı Otomatik Damacana Su Pompası kullanıma hazırlanırken muhakkak ılık su ile temizlenmelidir. İçerisinde bulunan silikon tüpün zarar görmemesi açısından 50 derece altında ılık su ile temizliğini sağlayabilirsiniz. 

Üşengeçlere Özel :)

Narpump Şarjlı Otomatik Damacana Su Pompası Özellikleri


Kullanacağınız ürün bünyesinde barındırdığı şarjı hızlı bir şekilde tüketmediğinden ürünü her gün şarj etmek zorunda değilsiniz. Otomatik olarak çalışan su pompası zaman ayarlı olup belirli dakikalardan sonra kendiliğinden durmaktadır. Ürünün farklı modları da mevcut olduğu için gerekli ayarlamaları kullanım kılavuzu yardımıyla yapabilir, durdurulamaz özelliği aktif hale getirebilirsiniz. Narpump Şarjlı Otomatik Damacana Su Pompası doğa dostu materyallerden üretildiği için uzun süreli kullanımlarınızda koku oluşumuna neden olmaz. 

Üşengeçlere Özel :)

Pikniklerde veya farklı etkinliklerinizde de kullanabileceğiniz bu ürün hayatınızı kolaylaştıracak ürünler arasında yer almaktadır. Kolay kurulumu sayesinde teknoloji ile ilgili olmayan insanların dahi kurabileceği bu ürün kompakt boyutu ile yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir üründür. Bu ürün sayesinde oldukça ağır olan damacanaları kaldırmaksızın dilediğiniz kadar su pompalayabilirsiniz. Üstelik güç gerektirmeyen bir niteliği haiz olduğu için küçük yaşlardaki çocuklar dahi bu ürünü kolaylıkla kullanabilir. 

Üşengeçlere Özel :)

ozgur159
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Bic Mutfak Çakmağı Bic Mutfak Çakmağı
Bic Mutfak Çakmağı 0 inceleme var
Fame Kitchen Bamboo Tabaklık UN166 Fame Kitchen Bamboo Tabaklık UN166
Fame Kitchen Bamboo Tabaklık UN166 0 inceleme var
Hobby Life Plastik 3,4 Lt Yuvarlak Multi Box Saklama Kabı Hobby Life Plastik 3,4 Lt Yuvarlak Multi Box Saklama Kabı
Hobby Life Plastik 3,4 Lt Yuvarlak Multi Box Saklama Kabı 0 inceleme var
Paşabahçe İç Kapaklı XL Turşu Kavanozu 8 Litre Paşabahçe İç Kapaklı XL Turşu Kavanozu 8 Litre
Paşabahçe İç Kapaklı XL Turşu Kavanozu 8 Litre 0 inceleme var
Bambum Doriva Sunum Kabı Bambum Doriva Sunum Kabı
Bambum Doriva Sunum Kabı 0 inceleme var