Lezzetli bir çayın yanınızda taşınabilir hali!

Leyla343
3 hafta önce

Lezzetli bir çayın yanınızda taşınabilir hali!

Lezzetli bir çayın yanınızda taşınabilir hali!

Yanınızda taşıyabileceğimiz formda olan ikisi bir arada, üçü bir arada pek çok şekilde sıcak suya sadece ekleyerek keyifle içtiğimiz kahve çeşitleri oldukça fazla bir şekilde mevcut. Bunlar tatlı veya az tatlı olarak karşımıza çıkabilmekte ama dikkat ettiyseniz bu doğrultuda genellikle çayları içemiyoruz. Çünkü çay her zaman kısık ateşte ağır ağır demlenerek lezzetine ulaşabilecek bir bitki olduğundan ötürü her zaman yanımızda taşıyacak formunda yoktu ne yazık ki yine de gıda bölümünde gelişen ve ilerleyen tekniklerle beraber artık çayı da bu şekilde tüketmemiz mevcut.

Lezzetli bir çayın yanınızda taşınabilir hali!

Bunlara dair birçok şekilde ürünler üretildiği için herkes yanında tek kullanımlık fiş şeklindeki çayları taşımaya başladı. Tabii bu durumda seçtiğiniz markada son derece önem teşkil etmekte. Bu yüzden ben de birçok şekilde içeceklerini tükettiğim ve sevdiğim bir markayı her zaman denedim. Bu yüzden bugün size bu incelemem de bu Lipton Tek Dem Early Grey ürününden bahsetmek isterim bu ürünü ben arkadaşımda görüp onundan aldığım tavsiye üzerine ben de sık sık kütüphanede ders çalıştığım dönemlerde kullanmaya başladım ve memnun kaldım.

Lezzetli bir çayın yanınızda taşınabilir hali!

Özellikle soğuk kış günlerinde içimizi ısıtmak adına çokça işime yarayan bu ürünü gittiğim her yerde çantamda taşıyabiliyorum. Paketlerinin her birinin içerisinde 20 adet bulunmakta ve bu paketlerin tek bir tanesi maksimum 200 ml'lik sıcak suda açılabilmekte, minimumda 100 ml'lik ince bardaklı bir sıcak suya hatta kabul edecek şekilde ilave edilebilir. Dilerseniz siz içerisinde 10 adet veya 5 adet bulunan paketleri de satın alabilirsiniz ambalaj konusunda büyük veya küçük boyları da mevcut ama ben en çok avantajlı olanın 20 adetlisi olduğunu düşünmekteyim.

Lezzetli bir çayın yanınızda taşınabilir hali!

Tadı hiçbir şekilde değiştirilmediği halde şu an getirdiği son nokta ile beraber artık demlenmeden kısa sürede lezzetli bir çaya ulaşabiliyorum. Çünkü çayın o demlenme formülünü başarılı bir şekilde ortadan kaldırıp direkt ulaşabileceğimiz bir durum haline getirmiş. Özellikle dışarıda sevdiklerimizle beraber piknik yaptığımızda veya kampta ekstra ateş yakmanın yerine sadece sıcak bir suda bu paketi ortadan ikiye keserek ilave edip yaklaşık 1 dakika karıştırmamız yeterli. Bir dakikanın ardından istediğimiz renge bürünebilmekte daha açık seviyorsanız daha az karıştırdığınızda da istediğiniz kıvam olacaktır.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.