Kızartmalarınızı en lezzetli hale getirecek formül!

Leyla343
3 hafta önce

Kızartmalarınızı en lezzetli hale getirecek formül!

Kızartmalarınızı en lezzetli hale getirecek formül!

Hepimiz artık en basitinden en zor tarifine kadar yemeklerimizi hiç bilmediğinizde bile bir tarife uyarak bunu gerçekleştirebiliyoruz ama bu yemeklerin bütün malzemelerini istenilen şekilde veya istenilen boyutta eklediğimizde bile kesinlikle bu durumda ilave edeceğimiz tuz ve baharatlar yemeğin asıl ana tadını belirlemekte. Bu noktada da her ne kadar doğru bir reçete izlesek de yine de bazen baharatlar ve tuzlar konusunda el ayarının son derece önem teşkil edip istediğimiz lezzetin bazen önüne geçmekte bazen de daha lezzetli hale getirebilmekte.

Kızartmalarınızı en lezzetli hale getirecek formül!

Tabii bu konuda herkes her zaman başarılı olmuyor bu yüzden çeşni dediğimiz bir kavram ortaya çıktı bu çeşniler genelde kızartmalar, tavuklar veya birçok yemek üzerine direk ilave edilen tuz ve baharat karışımlarından oluşmakta. Bu da yemeklerimize benzersiz bir lezzet katabiliyor. Çünkü herkes kendi mutfağı için şef olsa da yine de bazı durumlarda yetersiz kalmak son derece doğal bir şey. Bu yüzden gıda sektörünün bulduğu en yararlı formüllerden birisi oluşturulan birçok markaya ait bu çeşniler olmakta. Benim de en sevdiğim Kent Boringer Cajun Çeşni Sos oldu.

Kızartmalarınızı en lezzetli hale getirecek formül!

Kent markasının zaten birçok şekilde şekerlerini, çikolatalarını tüketen birisi olarak şimdi ise tuzlu yemekleri lezzetli bir seviyeye ulaştırabilecek bu çeşnisini kullanmak benim için son derece olumlu bir deneyim oldu. Açıkçası bu ürünü ilk etapta arkadaşımla evde yaptığı patates kızartmalarına ilave ettiği esnada fark ettim ve bu kızartmaları tattığımda normal bir patates kızartmasından çok daha lezzetli bir hale geldiğini deneyimledim. Bu yüzden ürünü hemen gidip şok marketlerden satın aldım. Yaklaşık 10 TL gibi son derece uygun bir fiyata mevcuttu diyebilirim sizlere.

Kızartmalarınızı en lezzetli hale getirecek formül!

Ürünü satın almak istediğinizde şu an hemen hemen birçok marketlerde ve online sitelerinde mevcut. Ürünün yaklaşık 60 gramlık bir miktarı mevcut. Bu yüzden sadece tek kullanımlık değildir birçok kez kullanabilirsiniz ve ben sadece patates kızartmalarının üzerine değil içinde tuz, sarımsak, pul biberi, toz biber gibi birçok et ile de uyumlu baharatlardan oluştuğu için fırına atacağım tavukların üzerine veya yaptığım makarnaya bile ilave etmekteyim. Bundan ötürü mutfakta elinizin altında bulunduğunda ekstra farklı bir aroma ve lezzet kattığından ötürü denemelisiniz.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.