En lezzetli poğaçalar için un

Tunga162021
3 hafta önce

En lezzetli poğaçalar için un

En lezzetli poğaçalar için un

Un, bildiğiniz üzere her türlü evde yemek yapımında ve tatlı yapımında çok sık kullanılan bir üründür. Evde yapılan hamur işleri, kekler, kurabiyeler, krepler vb. yapılabilecek birçok yiyeceklerin en temel malzemesi undur. Un alırken benim en çok dikkat ettiğim özelliği kesinlikle yaptığım yiyeceğe verdiği renk ve katılığıdır. Çünkü bazı yiyecekler de bazı unlar beyaz rengi verirken bazı unlar daha sarımtırak bir renk vermektedir. Unun verdiği renge göre tercih ettiğim zamanlar olmaktadır. Bu unu almamdaki en büyük sebep de yiyeceğe verdiği rengidir.

En lezzetli poğaçalar için un

Un olarak Efsane unu yaklaşık 2 yıldır alıyorum. BİM market zincirlerinden temin ettiğim bir üründür. Hem fiyat uygunluğu hem de hamurlarımdaki lezzet açısından tercih ettiğim bir üründür. Ayrıca Efsane unun tercihe göre 2 kilo, 5 kilo ve 10 kilo olmak üzere gramaj değişkenliği mevcuttur. Tercihinize göre ya da ihtiyacınıza göre size sunulan bir hizmet söz konusudur. BİM market zincirlerinin de her sokak ve mahallede var olması da buradan kolaylıkla alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır. Ben de bana en yakın BİM market zincirlerinden sık sık alışveriş yaptığım için buradaki ürünleri değerlendiriyorum.

En lezzetli poğaçalar için un

Efsane unun 2 kilogram olan paketini tercih ettim. Daha büyüğünü de alabilirdim ancak BİM market zincirleri bana çok yakın olduğu için taze olarak un almaya özen gösteriyorum. Ben unu genelde kreplerimde keklerimde kullanıyorum. Ancak ara sıra pizza yaptığımda ya da mantı yaparken de kullandığım bir üründür. Hepsinde denedim hepsinde de gerçekten lezzet veriyor. Lezzetli hamur işleri ve tatlılar için kesinlikle önerebileceğim en uygun fiyatlı undur diyebilirim. Bu ürünü uzun zamandır denediğim ve kullandığım için sizlerle de paylaşmak ve fikir önerisinde bulunmak için inceleme yazıma eklemek istedim.

En lezzetli poğaçalar için un

En son olarak unu gözleme yaparken de denedim. Gözlemeler için de gerçekten çok uyumlu bir undur. Unu ilk hamur haline getirirken çok az miktarda bir unla bile istenilen kalitede hamur yoğurabileceğinizi söyleyebilirim. Kabarması için de gerçekten güzel kabarıyor. Zaman olarak da kısa sürede kabaran hamur elde edebilirsiniz. Lezzetli gözlemeler yapmanıza olanak sağlayabilecek bir undur. Elimden geldiğince hamur çeşitlerini denedim ve beğendiğim bir ürün olduğu için rahatlıkla öneriyorum. Eğer sizde lezzetli hamur işleri veya tatlılar yapmak istiyorsanız ve bunu uygun fiyatlı un ile yapmak istiyorsanız kesinlikle almanızı öneririm.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.