Çok amaçlı kullanabileceğiniz deterjan

Tunga162021
3 hafta önce

Çok amaçlı kullanabileceğiniz deterjan

Çok amaçlı kullanabileceğiniz deterjan

Günümüzde her türlü temizlik işlerinde bize kolaylık sağlayacak makineler üretilmiş ve üretilmeye de devam etmektedir. Bu makinelerden en verimli olanı da bulaşık makinesidir. Çünkü günümüzde çoğu ebeveynler çalışmaktadır. Hal böyle olunca da ev işlerinde size kolaylık sağlayacak makineler satın alma potansiyelimiz artmaktadır. Günlük temizliklerde size kolaylık sağlayacak makinelerin olması da kolaylık ve kendinize zaman ayırmak gibi avantajlar sağlamaktadır. Bulaşık makinesinde her türlü bulaşıkları yıkayan biri olarak bazen elde yıkamayı da tercih ediyorum. Tercih ettiğim bu dönemlerde de bu ürünü satın alıp kullanıyorum.

Çok amaçlı kullanabileceğiniz deterjan

Fairy markasının birden fazla çeşide sahip ürünleri mevcuttur. Bu ürün 1500 ml olması, platinum hijyene sahip olması ve limon kokusundan dolayı tercih ettim. Bu tür büyük ebatlardaki ürünlere olan yaklaşımım daha olası bir durumdur. Çünkü deterjan olarak büyük ebatlar daha uygun ve ekonomik oluyor. Ayrıca uzun zamandır da kullanım sağlıyor. Çok sık kullandığımız bir ürün olmadığı için de yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Bulaşık makinesine sığmayan bulaşıklarımı yıkarken kullanıyorum. Ayrıca koltuklarımı silerken de kullandığım bir üründür.

Çok amaçlı kullanabileceğiniz deterjan

Son zamanlarda evde temizlik konularında pratik ve yeni şeyler öğrenmeye çalışırken karşıma toz alma ile ilgili bazı bilgiler çıkmıştı. Sizinle de bunu paylaşmak istiyorum. Eğer eviniz sık sık tozlanıyorsa bunun için Bir sprey kapının içerisine bir yemek kaşığı zeytinyağı, bir yemek kaşığı elma sirkesi, bir miktar fairy ve su ekleyin. Daha sonra toz almak istediğin yerleri bu karışım ile silin. Evinizde toz birikmesini önleyen bir karışımdır. Denemenizi tavsiye ederim. Benim evim çok sık tozlanıyordu. Karşıma bu karışım çıktı ve denedim gerçekten de işe yaradı. Benimle aynı konudan dolayı sorun yaşayan kişiler için de ek bir bilgi ve önerim olsun istedim.

Çok amaçlı kullanabileceğiniz deterjan

Özetleyecek olursak her ne kadar bulaşık makinesi kullanıyor olsak da makineye sığmayan bulaşıkların yıkanmasında yine elde yıkama yapıyoruz. Daha hijyenik bir yıkama elde etmek için de Fairy’nin bu ürününü tercih etmenizi öneririm. Ayrıca bazı ev temizlik işlerinde de yine bu ürünü kullanan biri olarak da tavsiye edebileceğin bir üründür. Herkesin temizlikte en çok hijyene önem verdiğini bildiğim için bu ürünü sizinle de paylaşmak istedim. Ultra bir hijyen sağlayan bu ürünü her türlü market ve bakkallardan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

rajab_muhammad
3 hafta önce

Ürünün ayrıntılı açıklaması

3 0 Cevapla
ahey6br
2 hafta önce

Gerçekten en iyi temizlik malzemelerinden biri

1 0 Cevapla
elifnurcura
2 hafta önce

Fairy temizlik alanında en iyisi denilebilir 🌸

1 0 Cevapla
arda_karaca
2 hafta önce

fairy temizlikte eniyilerden

1 0 Cevapla
Furkan-hack
1 hafta önce

Fairy hem fiyat açısından hemde temizlik açısından çok iyi bir marka

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
gamze_menekse
2 ay önce
Gün içerisinde yediklerimizden arta kalan bulaşıkları genellikle makineye atarız. Ancak ufak çaplı bulaşıkları makinede günlerce bekletmek istemediğimiz için elde yıkamayı tercih ederiz. Ben yoğun ve çok bulaşığım olduğu zaman makinede yıkamayı tercih ettiğim gibi 2-3 parça bulaşıklarımı ise elde yı...
Bulaşıklarınız için ideal bulaşık deterjanı
Bulaşıklarınız için ideal bulaşık deterjanı
Bulaşıklarınız için ideal bulaşık deterjanı
+1