Maybelline süper stay kapatıcı

aybuke_tanyeri
3 hafta önce

Maybelline süper stay kapatıcı

Maybelline süper stay kapatıcı

Herkese selam tekrardan. Yine bir kozmetik ürününün incelemesini yapmak istiyorum. Maybelline Süper Stay kapatıcısından bahsedeceğim sizlere. Göz altlarımın genetik olarak mor bir yapısı olmasından dolayı sürekli göz altı kapatıcısı kullanan biriyim. O yüzden kozmetik ürünlerde en çok deneyimlediğim ürünlerden biridir göz altı kapatıcıları. Maybelline ise kullanmayı tercih ettiğim bir markadır. O yüzden aldığım yerdeki çalışan arkadaşın da önermesi ile Maybelline Süper Starı aldım. Kullanmaya başlayalı da uzun süre oldu diyebilirim. O yüzden bahsetmek istedim sizlere.

Maybelline süper stay kapatıcı

Satın aldığım yerde ki çalışan arkadaş bana 30 numarasını önerdi. Biliyorsunuz ki pandemi nedeniyle artık ürünlerin testerlarını maalesef deneyemiyoruz. Bu sebeple ürünü almadan önce rengine tonuna ve dokusuna bakamıyoruz. İlgili kişinin yönlendirmesine güvenmek zorunda kalıyoruz. Bana tavsiye ettiği ton bana biraz sarı bir ton oldu. Sadece göz altımı kapatmak için kullandığım için tolere edebiliyorum aslında. Öncesinde daha koyu bir fondöten ile kapatıp üzerine Maybelline Süper Stay sürdüğüm zaman tenime uygun tonu yakalayabiliyorum diyebilirim size.

Maybelline süper stay kapatıcı

Maybelline Süper Stay uzun süredir kullanmama rağmen bitmedi. Fiyat olarak indirimden almıştım ne kadar olduğunu maalesef hatırlamıyorum ama o zaman için uygun bir fiyata denk geliyordu. yapısı olarak sıvı bir yapısı var. Sürdüğünüz zaman yüzünüzde çabuk emilerek rahatsız edici bir görüntü oluşturmuyor. Yapış yapış bir durum olmadığı içinde rahatsız edici bir his bırakmıyor cildinizde. Göz altı yapısı mor olan kişiler bilirler ki göz altı kapatıcısı onlar için çok önemlidir. Renk tonunun çok iyi ayarlanması gerekir.

Maybelline süper stay kapatıcı

Ürün ile ilgili tek pişmanlığım renk tonun sarımsı tonda olanını tercih etmiş olmam. Göz altımın morluğunu yeşil tona çeviriyor diyebilirim. Başka bir ürün ile kapatıp bu ürünü ile tamamlayıcı olarak kullanıyorum . Cilt türüme uygun bir yapısı olduğu için toplanma gibi rahatsız edici bir kuruluk belirtisi yapmıyor. Yumuşak bir his bırakıyor cildinizde. Ve çok az sürerek parmak ucunuzla ya da fırçanız ile dağıtmanız yeterli oluyor. Bu sebeple çok uzun süre rahatlık ile kullanabilirsiniz. Sadece göz altı için olan bir kapatıcı değil bu arada.

3.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

rahime_akarsu
1 hafta önce

Çok kullanışlı bir ruj harika

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
ugur_ustunol
5 ay önce
Görüp görebileceğiniz en iyi dudak kalemi olduğunu düşünüyorum. Maybelline New York Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Ruj sizlere asla normal rujları aratmayacak bir performansta ruj. Diğer şekilde Rujların sürülmesi daha zor oluyor. Dudağınıza başka bir kalemle çerçeve çizmeye çalışıp rujla üzerinden...
Kullanışlı Ruj
Kullanışlı Ruj
Kullanışlı Ruj
+1