Benzersiz bir kamera deneyimi ile kaliteli bir telefon!

Leyla343
3 hafta önce

Benzersiz bir kamera deneyimi ile kaliteli bir telefon!

Benzersiz bir kamera deneyimi ile kaliteli bir telefon!

Son zamanlarda artan enflasyon nedeniyle kesinlikle elektronik eşyalar üzerine oldukça büyük miktarda fiyat yükselmeleri meydana geldi. Bu da birçok insanın iyi bir telefon alma gücünü gitgide düşürtmeye başladı. Bu yüzden hepimiz elimizdeki ürünlerin olabildiğince sağlam kalması açısından dikkatli kullanmaya başladık yine de ne yazık ki belli bir süreden sonra bir teknolojik aletin de ömrü mevcut ve bu ömrü tamamladıktan sonra maalesef kullanılamaz hale gelebiliyor. Bu yüzden en uygun ve en çok kaliteli kullanışlı ürünü aramaya geçiyoruz diyebilirim.

Benzersiz bir kamera deneyimi ile kaliteli bir telefon!

Ben de yakın zamanda telefonumu değiştirmem gereken bir durum yaşadım ve girdiğim araştırmalar sonucu bu Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128 gb telefonu ile karşılaştım. Bu telefonu yaklaşık bir aydır kullanmaya başladım ve bu bir aylık deneyim içerisinde kesinlikle ürünün birçok şekilde bana fayda sağladığını düşünmekteyim. O dönem yaklaşık 7000 TL'lik bir fiyata satın almıştık Trendyol sitesinden. Şu an bir miktar fiyatı yükselmiş yine de kesinlikle işlevine oranla fiyatı en uygun olduğunu düşündüğüm telefonlardan birisi diyebilirim.

Benzersiz bir kamera deneyimi ile kaliteli bir telefon!

Ürün modelinin normalde düz not 11 versiyonu da mevcut ama ben bu 11 pro'nun kamera şeklinide oldukça beğendiğimden ötürü tercihimi bundan yana kullandım. Yaklaşık 4 adet kamera ve bir de 108 megapiksellik büyük bir kameradan oluşmakta, HD formatında fotoğraf çekip videoyu izleyebiliyorsunuz. Gerçekten günümüzde artık telefonları kamera biçimine göre satın aldığımızdan ötürü bütçeye uygun en iyi kameraya sahip olan bir telefon olduğunu düşünmekteyim. Özellikle bazen içerik ürettiğim videolarımda bu telefonun oldukça fazla işime yaraması kesinlikle beni memnun etti diyebilirim.

Benzersiz bir kamera deneyimi ile kaliteli bir telefon!

Ürünün 2 yıllık garantisi mevcut ve ben siyah rengini satın alsam da gri ve farklı renkleri de mevcut. Ön kamera çözünürlüğü de 15 megapiksel'e kadar çekimi mevcut ve Ram kapasitesi de 8 gb'dan oluşmakta. Bütün internet veya bağlantı araçları mevcut ve ben şarja taktıktan sonra yaklaşık 1-1,5 güne kadar kesinlikle bana yardımcı olacak şekilde enerji sağlamakta. Bu da benim sık sık telefonu şarja takma gibi bir sorunla karşı karşıya kalmamı önlemekte kesinlikle ürünü satın aldığınızda pişman olmayacağınızı düşünmekteyim.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

rossmann
2 hafta önce

;Teşekkürler. Bu aralar telefon arayışı içerisindeyim ve kameraya baya özen gösteriyorum kaliteli çekim için.

0 0 Cevapla
tik_tok_turkiye
1 hafta önce

Bende bu cihazdan almak istiyordum ama ne özellikleri olduğunu felan bilmiyordum teşekkür ederim cansın

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.