dilaynur67
dilaynur67
1 ay önce

Realist Kuzu Etli Ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması oglum için vazgeçilmez

Köpek Maması tercihleri, köpeklerimizin sağlıklı bir yaşam sürdürmesi için en önemli konulardan birisidir. Sağlıklı ve uzun ömürlü olarak yaşaması için köpeklerimizin sorumluluğu bizlerdedir. Bundan dolayı köpek mamalarının seçimi titizlikle yapılmalıdır. Mamaların içerikleri detaylı olarak incelenmelidir. Kaliteli mama seçmek için içeriği bilmemiz gerekmektedir.

 Köpek mamalarında et oranının yüksek olması ve en az %30 olmalıdır. Kolay sindirimleri için soyalı olmamasına dikkat etmek gerekir. Bundan dolayı Realist Kuzu Etli Ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg. kullanım için idealdir. 


Realist Kuzu Etli Ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması oglum için vazgeçilmez

Realist Kuzu Etli Ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması Neden Kullanılmalıdır?


Köpeklerde tüy dökülmesi engellenemez ancak bu durumun azaltılması mümkün olmaktadır Köpeklerin tüy dökmesi cinsinden, mevsimsel veya deri hastalıkları gibi bir çok sebepten dolayı olabilmektedir. Tüy dökme durumlarında farklı mama türleri kullanılabilir. Realist Kuzu Etli Ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg. büyük veya küçük ırklarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. 

Genellikle yetişkin köpekler için kullanılan Realist Kuzu Etli Ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg. köpekler de yaşlılıkla birlikte ortaya çıkan gerilemeler üzerinde oldukça etkili ve geliştirilmiş bir besin takviyesidir. Besin maddesinin düşük tahıllı olması sebebiyle köpeğinizin daha sağlıklı yaşam sürmesine yardımcı olmaktadır. Genellikle köpeklerde meydana gelen beslenmeye bağlı alerji durumlarına sebep olan süt ürünleri, sığır eti ve buğday içermemektedir. 


Realist Kuzu Etli Ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması oglum için vazgeçilmez

Bundan dolayı Realist Kuzu Etli Ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg.rahatlıkla tercih edilebilir mamalardandır. Antialerjik mama türü olan Realist Kuzu Etli Ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması vitamin ve bitki özlerinin içerik oranlarının fazla olmasından dolayı köpeğinizin bağışıklığını destekler ve sağlığı için gereklidir. Eğer köpeğiniz hassas bir sindirime sahip ise ve kuzu etli lezzetini tercih ediyorsa Realist Kuzu Etli Ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg. ideal bir mamadır.

Eğer köpeğinizin sağlıklı bir gelişim, bağışıklık desteği, ideal kiloya sahip olmasını istiyorsanız diş sağlığı ve dengeli vitamin ve mineral kullanımına dikkat etmelisiniz. Ayrıca Köpeğinizin eklem sağlığı ve kas sağlığını ve gelişim döneminin de daha sağlıklı geçmesini istiyorsanız Realist Kuzu Etli Ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg. tercih etmelisiniz. 

dilaynur67
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Mutamin Organics Norveç Somon Balık Yağı 800 ml Mutamin Organics Norveç Somon Balık Yağı 800 ml
Mutamin Organics Norveç Somon Balık Yağı 800 ml 0 inceleme var
Ferplast Feedy Küçük Boy Kedi Köpek Mama Saklama Kabı 13 Lt. Ferplast Feedy Küçük Boy Kedi Köpek Mama Saklama Kabı 13 Lt.
Ferplast Feedy Küçük Boy Kedi Köpek Mama Saklama Kabı 13 Lt. 0 inceleme var
Moderna Smart Mama Kabı No4 Yeşil Moderna Smart Mama Kabı No4 Yeşil
Moderna Smart Mama Kabı No4 Yeşil 0 inceleme var
Tommy Çelik Mama Kabı Mavi 24 oz Tommy Çelik Mama Kabı Mavi 24 oz
Tommy Çelik Mama Kabı Mavi 24 oz 0 inceleme var
Zampa Kedi-Köpek Kaymaz Tabanlı Ahşap Desenli Mama Su Kabı 8 Oz Zampa Kedi-Köpek Kaymaz Tabanlı Ahşap Desenli Mama Su Kabı 8 Oz
Zampa Kedi-Köpek Kaymaz Tabanlı Ahşap Desenli Mama Su Kabı 8 Oz 0 inceleme var