helenasac73
helenasac73
1 ay önce

Güvenlik ve Pratiklik Bir Arada

Fibaks Samsung Galaxy Tab A7 SM-T500 2020 10.4" Kılıf 


Fibaks Samsung Galaxy Tab A7 SM-T500 2020 10.4" Kılıf  ekran ile uyumludur. Yüzde yüz orijinal ürün ile uyumlu olarak üretilmiştir. Üretildiği materyal darbelere karşı dayanıklıdır. Tabletinizin şık ve estetik görünmesine yardımcı olur. Uzun yıllar kullanılabilir özelliktedir. Üç yüz atmış derece dönebilme özelliği mevcuttur. Samsung tabletler için özel olarak dizayn edilmiş zarif ve şık bir tablet kılıfıdır. Tabletin üretilmiş olduğu materyal kaymaları ve düşmeleri engeller. Ergonomik yapıdadır ve kolay taşınma sağlar. İç kaplaması gri ya da siyah renkte üretilmektedir. Çok iyi kalitede malzemelerden üretilmiştir.


Güvenlik ve Pratiklik Bir Arada

Fibaks Samsung Galaxy Tab A7 SM-T500 2020 10.4" Kılıf  cihaza uyumlu olacak şekilde üretilmiştir. Cihaz kılıfa takılıyken ses düğmeleri, şarj bölmesi ve kulaklık alanı kullanılabilmektedir. Hafif ve dayanıklı dizaynı, görüş alanını kolaylaştıran ve kolay yazım yapabilme konforu sağlayan, stant ve koruma özelliği ile birinci sınıf işçilik ile özel materyallerden üretilmiştir. Dışında kullanılan suni deri estetiktir ve yırtılma gibi her türlü istenmeyen durumdan tableti korur. Tableti kılıftan çıkarmaya gerek duymadan, tabletin her türlü işlev ve fonksiyonunu kullanabilme kolaylığı sağlar. Hem yatay olarak hem de dikey olacak şekilde kullanılabilme özelliği vardır. Cihazınızı kirlenmelere, darbelere ve kırılmalara karşı koruryucu işlev görür.


Fibaks Samsung Galaxy Tab A7 SM-T500 2020 10.4" Kılıf  Kullanımı


Cihaz Fibaks Samsung Galaxy Tab A7 SM-T500 2020 10.4" Kılıf  içerisindeki bölmelere yerleştirerek kullanıma başlanabilir. Üretiminde kullanılan materyaller kişi sağlığına zarar vermeyecek özelliktedir. Tabletin taşınma esnasında muhtemel her türlü darbe ve çizilmelerden korunması adına üretilmiştir. Ürün kullanım garantisi mevcuttur. Kullanımı ergonomik ve kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu tablet kılıfı A++ özelliğinde bir üründür. Ürünün Kırmızı, mavi, pembe, beyaz, turkuaz, siyah, lacivert, mor ve turuncu gibi pek çok renk seçeneği mevcuttur. Doğa ile uyumlu materyallerden üretilmiş ve sağlığa dost olan bir üründür.

helenasac73
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Verbatim Mini DVD+R Dl 8 cm 2.6GB 55 Min + Mini Kamera DVD Verbatim Mini DVD+R Dl 8 cm 2.6GB 55 Min + Mini Kamera DVD
Verbatim Mini DVD+R Dl 8 cm 2.6GB 55 Min + Mini Kamera DVD 0 inceleme var
Sony Dvm 63Pr3 Mini Dv Kamera Kaseti Kd Sony Dvm 63Pr3 Mini Dv Kamera Kaseti Kd
Sony Dvm 63Pr3 Mini Dv Kamera Kaseti Kd 0 inceleme var
Sony Pdv-124N Dvcam Kaset Sony Pdv-124N Dvcam Kaset
Sony Pdv-124N Dvcam Kaset 0 inceleme var
Panasonic Dvc Temizleme Kaseti 5Li Pk Panasonic Dvc Temizleme Kaseti 5Li Pk
Panasonic Dvc Temizleme Kaseti 5Li Pk 0 inceleme var
TDK Dvm 60 Kamera Kaseti TDK Dvm 60 Kamera Kaseti
TDK Dvm 60 Kamera Kaseti 0 inceleme var