Asrimo raflı çalışma masası ofis bilgisayar masası atlantik çam çok sağlam ve uygun yorumlarımı merak ediyorsanız burdaa

hayat456
1 yıl önce

Asrimo raflı çalışma masası ofis bilgisayar masası atlantik çam çok sağlam ve uygun yorumlarımı merak ediyorsanız burdaa

Asrimo Raflı Çalışma Masası Ofis Bilgisayar Masası Atlantik Çam


Günümüzde mobilya sektöründe gelişmelerin olması, farklı modelleri de beraberinde getirmektedir. Asrimo Raflı Çalışma Masası Ofis Bilgisayar Masası Atlantik Çam akıllı tasarımı sayesinde kolayca monte edilme özelliğinin olmasının yanı sıra evlerinizin farklı dekoratif ürünlerin tamamlayıcısı olmaktadır.

 Anne ve babaların, özellikle en çok üzerinde durduğu çocuk sağlığına uygun malzeme ve CE belgeli ürünlerdir. Su bazlı kokusuz boya veya vernik kullanarak çocuklarınızı daha güvenli bir ürünle güvenli bir ortam oluşturmaktadır.


Birçok işlevi bulunan bu takım; yemek masası, aktivite masası gibi farklı etkinlikler yapabilmesine olanak verebilir. Ayrıca, kolay taşınabilir ve takılıp çıkarılabilir özelliği ile çocuk odası, balkon, bahçe gibi istenilen alanlarda kolayca konumlandırabilirsiniz. Canlı renk ve desenleri ile üzerinde etkinlik yapma hevesi oluşturmasının yanı sıra ergonomik rahatlıkla birçok aktivitenin öğrenmesine katkı sağlamaktadır. 


Ergonomik Tasarım


Asrimo Raflı Çalışma Masası Ofis Bilgisayar Masası Atlantik Çam , çocuğun fiziksel özellikleri göz ününde bulundurularak boyutları oluşturulmuştur. %100 el işçiliği ile hazırlanan bu masa sandalye seti çocuğunuzun sağlığını tehdit etmeyen içeriklerle hazırlanmaktadır.

Asrimo Raflı Çalışma Masası Ofis Bilgisayar Masası Atlantik Çam ahşap malzemeden oluşan kaliteli yapısıyla size güvenle alabileceğiniz uzun ömürlü bir çocuk mobilyası sunmaktadır. Ürünümüz çocuğunuzun hayal dünyasını genişletecekleri, kişiliklerini kazanacakları, oyun oynayabileceği ortamları güvenle oluşturmanız için tasarımlarını her geçen gün yenilemektedir.


Uygun Fiyatlar


Çocuk masa sandalye takımları fiyatları tasarımı yapılan ürünün, taşınabilir olması, kaç kişilik olması gerektiği gibi ihtiyaca, stok durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Asrimo Raflı Çalışma Masası Ofis Bilgisayar Masası Atlantik Çam uygun fiyatları ile ailenizin küçük üyesini mutlu edebilirsiniz. Her bebeğin ihtiyaç ve zevkine göre ve oyun oynama sürecinde keyifli anlar yaşatan bu ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Takımının içinde bulunan 2 sandalye ve 1 masanın rengi ve model seçenekleri hakkında sipariş oluşturmadan satıcıdan bilgi alabilirsiniz. 5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Mimoza04
1 yıl önce

Boyle bir masa görmüştüm ama güvenememistim almak için teşekkür ediyorum şimdi alabilirim

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.