8 MM PLASTİK CAM BALKON FİTİLİ

  1.0
Kategori

Yapı Market / Hırdavat

Marka

Diğer

Nitelik

8 MM PLASTİK CAM BALKON FİTİLİ Kullananlarin Yorumlari

Yorum Yaz
alarasu35
alarasu35
1 ay önce

8 MM PLASTİK CAM BALKON FİTİLİ, ŞEFFAF BÜYÜK

8 MM PLASTİK CAM BALKON FİTİLİ, ŞEFFAF BÜYÜK  


8 MM PLASTİK CAM BALKON FİTİLİ, ŞEFFAF BÜYÜK plastik esaslı (polietilen) malzemeden üretilmiş olup, 8 mm kalınlığında cam balkonlarda kullanılmaktadır. Hizmet ömrü balkonun güneşe maruz kalmasına göre değişir. İlk açılan pencere çerçevesi (üzerinde kilitli) ve yanındaki cam bir fitilden (küçük "h") birbirine bağlanır. Ayrıca 90° köşeli cam balkonda köşeye yakın cama küçük bir "h" fitili bağlanır. 135° köşeli balkonlarda ve oval balkonlarda bir köşe camı ("köşe fitili") diğer cama (balon "D") bir fitil ile bağlanır.


 Orta kısımdaki bardaklara sözde (büyük "H") fitil ile bağlanır. Büyük "H" fitili cam bardaklardan birine bağlanır ve diğer cam bardağı sabitler. Büyük "H" şeklindeki fitil, pencere açıklığının ters yönüne takılır (sağda toplanan cam ikinci camın sol tarafında, solda toplanan cam ikinci camın sağ tarafındadır). 8 MM PLASTİK CAM BALKON FİTİLİ, ŞEFFAF BÜYÜK camların esnemesini azaltmaktadır, dolayısıyla rüzgar ve tozun içeri girmesini bununla birlikte, camların ses yapmasını engellemektedir. Bir adet fitil iki camı tuttuğundan daha az para ödersiniz. Bu ürüne ulaşmak ve satın almak için internet sitemizin ana sayfasına giriş yaparak, ürünü aratabilirsiniz. Beklediğiniz gibi gelmeyen ürünleri, herhangi bir işlem yapmadan, ürün kalitesini bozmadan kolay iade işlemleri ile iade ederek kendinize uygun ürünü sipariş edebilirsiniz.   


8 MM PLASTİK CAM BALKON FİTİLİ Montajı Nasıl Yapılmaktadır?  


8 MM plastik cam balkon fitili, şeffaf büyük montajı oldukça kolaydır, kişi tek başına rahatlıkla yapabilmektedir. Biraz zor olan kısmı ölçüye bağlı olarak kesim yapmaktır. İnternet sitemizde sipariş verirken net ölçüyü sipariş ederseniz, firmamızda kesim yaparak gönderilmektedir. Siz kendiniz kıl testere ya da maket bıçağı kullanarak kesebilirsiniz. Uğraşmak istemiyor iseniz, bir montajcı çağırarak monte ettirebilirsiniz.  

Eski fitiller çıkarıldıktan sonra, yeni fitiller takılmadan önce camların kenarları nemli bir bez ile silinerek, hem önceki fitillerden sonra arta kalan tozlar temizlenmiş olur, hem de montaj işleminin kolay yapılmasını sağlanmış olur. Fitil ile camların çok rahat hareket ettiğini göreceksiniz.  8 MM PLASTİK CAM BALKON FİTİLİ, ŞEFFAF BÜYÜK

alarasu35
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Red Rose 500 Ml Akrilik Boya 13 Red Rose 500 Ml Akrilik Boya 13
Red Rose 500 Ml Akrilik Boya 13 1 inceleme var
OTOMATİK KAŞE MÜHÜR DAMGA KAŞE OTOMATİK KAŞE MÜHÜR DAMGA KAŞE
OTOMATİK KAŞE MÜHÜR DAMGA KAŞE 1 inceleme var
Cep Tipi Kaşe İdeal 80 - 50 Kaşe Mühür Cep Tipi Kaşe İdeal 80 - 50 Kaşe Mühür
Cep Tipi Kaşe İdeal 80 - 50 Kaşe Mühür 1 inceleme var
Velcro Disk Zımpara Velcro Disk Zımpara
Velcro Disk Zımpara 1 inceleme var
Snowman Tahta Kalemi Snowman Tahta Kalemi
Snowman Tahta Kalemi 1 inceleme var