derenis69
derenis69
1 ay önce

APPLE AİRPODS MMEF2TU/A Hakkındaki Yorumlarim

2 yıl apple Türkiye garantili ürünlerin kalite ve fiyat aralığından bahsetmeden önce kulaklığı ne olduğuna değinmek daha faydalı olacaktır. Yalnızca kulak çevresini kapsayan iki küçük hoparlörden oluşan teknolojik bir alettir. Müzik dinlemek başlangıçtaki kullanım amacı olmakla beraber faydalanılan sesli içerikten kullanıcı dışındaki kişilerin etkilenmemesini sağlamak ve ortam seslerinden korunmak için oluşturulmuş bir üründür. Kafa üstü, ense üstü kulaklık, bluetootth olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır.

APPLE AİRPODS MMEF2TU/A Hakkındaki Yorumlarim

 Günümüzde gelişen teknoloji kulaklık çeşitlerinde de kendini göstermektedir. Gelişen teknoloji kimi alanlarda iş yoğunluğunu arttırırken kimi alanlarda azaltmıştır. İş yoğunluğu, kişisel gelişim faaliyetlerinin artması, telefonu kulağımıza tutup uzun görüşmeler yapmamıza engel olmaktadır. Hatta telefon görüşmelerimize sekte vurmakta telefon görüşmelerimizi bir başka işle beraber gerçekleştirmemize neden olmaktadır.

APPLE AİRPODS MMEF2TU/A Hakkındaki Yorumlarim

 Kalabalık ortamlarında yaygın olması Apple mmef2tu/a 2 yıl apple Türkiye garantili ürünler gibi bluetooth kulaklıklar ve benzer kulaklıklara olan ihtiyacımızın artmasına sebep olmaktadır. Bu ürünlerin de kullanım oranları böylelikle giderek artmaktadır. 

Apple Airpods  2 Yıl Apple Türkiye Garantili Bluetooth Kulaklıkların Genel Özellikleri 

APPLE AİRPODS MMEF2TU/A Hakkındaki Yorumlarim

Kapalı kutu içerisinde yer almaktadır. Kutular ürünle beraber kullanıma uygun olup şarj etme özelliğine sahiptir. Kutunun şarjı bitmediği müddetçe hızlı şarj etme özelliği bulunmakta olup birden fazla şarj etme özelliğine sahiptir. Bir defa şarj edilen kutunun şarj ömrü 24 saatten fazla devam edebilmektedir.

Kulaklıklar tekli kullanımları halinde her biri 5 saat kullanılabilecek toplamda 10 saat kullanım imkanı olacaktır.

Kulak içi özelliktedir. Çift dokunuşla açma kapama ve müziği durdurup değiştirme özelliğine sahiptir Kulaklığın telefona bağlanma hızı çok yüksektir.

Kutusuna konarak şarj edilebilen kulaklıklar aynı zamanda kablosuz olarak sade ve şık bir tasarıma sahiptir.

Bu ürünün Apple'ın kendi sitesinde yazan cihaz uyumluluk modları şu şekilde:

APPLE AİRPODS MMEF2TU/A Hakkındaki Yorumlarim

Apple 2 yıl apple Türkiye garantili kulaklıkların garanti belgesi satın alma esnasında kutunun içerisinde yer almakta olup Türkiye sınırları içinde de garanti imkanı sunulmaktadır.

Kulağa takıldığında bunu algılama özelliğine sahiptir. Bu nedenle kulaktan çıkarıldığında müzik kendiliğinden durdurulacaktır.

Her kulağa uygun kalite ve oranda tasarlanmıştır. Suya ve tere karşı dayanıklılık göstermekte olup renk çeşitliği imkanı bulunmaktadır.

derenis69
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Diğer Kullananların Yorumları
Apple AirPods 2. Nesil Bluetooth Kulaklık MV7N2TU/A (Apple Türkiye Garantili)

Her Ortama ve Koşula Uygun AirPods

Bir çok bluetooth kulaklık deneyimleyen biri olarak ergonomik ve kulakta durma açısından apple ın bu üründe başarıyı yakaladığını rahatlıkla söyleyebilirim. Benim gibi bir çok insanın kulakta durma rahatlığı yüzünden bu...