En iyi oyuncu lap toplarından

yusa-toprak
9 ay önce

En iyi oyuncu lap toplarından

Herkese selmlar arkadaşlar,bugün sizlere monster notbook u tanıtıcam tabikide bende olanı tanıtıcam hatta şuan size ondan ulaşıyorum içinde ektan kartı olarak rtx 1070 bulunmakta ve Türkyiye şartlarına göre çok iyi ve yeterli bir ekran kartı 16 gb ram mevcut pc mizin içinde gerçekten tam bir oyun bilgisayarı gayet yeterli bir ram kapasitesi var 2 terebayt boş alana sahip yanı buda demek oluyoki istediğiniz her oyunu indirebilisiniz şimdide en popüler oyunlardaki fps değerlerine bakalım. Volarant 150\200 arasına gidip geliyo.

En iyi oyuncu lap toplarından

Rainbow six siege  gerçekten çok ağır bir oyundur kebndisi ve bu canavar bilgisayarımız bu oyunda bile 100 fps almayı başarabiliyor ve bunu süylemdende geçemeyecegim bu oynadıklarımız bütün oyunları yüksek kalitede oynuyoruz. Rust dlı oyunumuzd ise yine bu oyunda çok aügır bir oyun ve 80 fps ye kadar çıkbiliyor.csgo da ise tam tamına 200 fps ye ulaşıyor arkadaşlar 200 fps demek hanı bu twcth de fln gördügünüz yayıncılarla aynı fps değeri gerçekten çok iyi bir değer diyebilirim. pubg ye gediğimiz de ise siz zaten biliyosunuzdur çok ağır bir oyun olduğunu 90 fps alabiliyoruz. 

En iyi oyuncu lap toplarından
Şİmdide resident evil 3 e geçelim gerçekten grafikleri çok güzel bir oyun ve u da demek oluyo ki gayet ağır bir oyun olmakta ve 100 fps civarlarında dolaşıyor fps miz bu oyunda . Evet arkadaşlar şimdide rocket league ye bakalım gerçekten çok eğlenceli bir oyundur helede arkadaşarınızla birlikte oynuyorsanız çok sarıyo oynamadıysanız tavsiye ederim bu oyunda ise canavar bilgisayarımız 200 fps civarlarinda dolaşmaktadır hatta 250 liyi bile görmektedir arkadaşlar. Titanfal 2 de ise bilgisayarımız 100 fps lerde dolaşmakta . Arkadaşlar şunuda söylemeden geçemeyeceğim ben hani açıklamamda hep 100 fps de dolaşıyo fln dememim sebebi bu laptobun ekran hızından dolayı oynak olma durumu gerçekleşebilir yani siz gidip herşey ayı fakat ekran hızı 144 hrz olan bi laptop alırsanız fps niz oynak olmaz eğer benim gibi 70 hrz bi laptop alırsanız fps niz oyna olur ama bu çok bişey etkilemediğinide söylieyim .yani arkadaşlar benim tavsiyem fiyat performans olarak bakacak olursak bu laptop alınabilir diyorum ben 

En iyi oyuncu lap toplarından

En iyi oyuncu lap toplarından

En iyi oyuncu lap toplarından

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.