Apple İphone Orijinal Hızlı Sarj Aleti

  4.0
Kategori

Elektronik

Marka

Diğer

Nitelik

Apple İphone Orijinal Hızlı Sarj Aleti Kullananların Yorumlari

Yorum Yaz
pelinay47
pelinay47
1 ay önce

Apple İphone Orijinal Hızlı Sarj Yorumlarim

Apple İphone Orijinal Hızlı Sarj Aleti 20W+ Usb-C Kablosu 11-12PRO

Apple İphone Orijinal Hızlı Sarj Aleti 20W+ Usb-C Kablosu 11-12PRO ürünümüz garanti kapsamında bulunmakta olup arızalara veya sarj aletlerinin genel olarak gösterdiği sorunlar karşı dayanıklı yapıda üretilmiştir. Paket içeriği; bir adet adaptör, hızlı sarj için uygun usb-C kablosu ve kullanım talimatına sahiptir. Apple marka telefonlara uygun bir şekilde tasarlanmış olan ürün, kısa süreli tam batarya dolumu sağlamakta olup, bataryaya herhangi bir zarar vermemektedir.


Apple İphone Orijinal Hızlı Sarj Yorumlarim

 Apple İphone Orijinal Hızlı Sarj Aleti 20W+ Usb-C Kablosu 11-12PRO orijinaldir ve tam kapasite dolum sağlamaktadır. Sağlam yapısı sayesinde sarj kablolarında meydana sıklıkla gelen yırtılma, temassızlık gibi sorunlara karşı dayanıklıdır. Ürün orijinal kutusu içerisinde gönderilmekte olup bandrollüdür ve barkod içermektedir. Tüm Apple cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışma özelliğine sahip olan ürün fiyat performans ürünüdür. Hızlı sarj edebilme özelliği sayesinde normal sarj cihazlarına kıyasla çok daha kısa sürede batarya dolumu sağlamakta ve uzun süreli bir batarya ömrü sunmaktadır. Ürün ayrıca yeni çıkan Apple marka cihazlarla da %100 uyum göstermektedir.


Apple İphone Orijinal Hızlı Sarj Yorumlarim

Ürün uzun ömürlü kullanıma uygun yapıda ve dayanıklılıkta bulunmaktadır. İphone 5-6-7-8-X-XS-11-11Pro-12-12Pro cihazların tümü için kullanılabilmektedir. Sarj cihazının ucu çift taraflı tasarıma sahiptir ve iki taraflı kullanım açısına sahiptir. Apple İphone Orijinal Hızlı Sarj Aleti 20W+ Usb-C Kablosu 11-12PRO adaptör vasıtası ile prizlere takılı bir şekilde sarj işlemini gerçekleştirebildiği gibi sadece kablolu kullanım ile bilgisayar gibi cihazlardan da sarj işlemi yapabilmeye imkan sağlamaktadır. Ürünün renk seçeneği beyaz olup bağlantı türü usb'dir.


Apple İphone Orijinal Hızlı Sarj Aleti 20W+ Usb-C Kablosu 11-12PRO hızlı sarj deneyimi sunar. Bu sayede kısa süreli sarj ile yüksek batarya dolumu sağlamaktadır. Ürünün bağlantı tipi lightningtir. Apple marka telefonlarda kullanıma uygun olduğu gibi aynı zamanda İpad Air, İpad Mini, İpad Pro, İpad 6. ve 7. nesil, MackBook Air, MackBook Pro, İmac Pro, İmac Thunderbolt, Mac Mini, Mac Mini İpod modelleri ve daha birçok ürün ile de yüzde yüz uyum göstermektedir.

pelinay47
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
LESGO I12 Pro Beyaz Bluetooth Kulaklık LESGO I12 Pro Beyaz Bluetooth Kulaklık
LESGO I12 Pro Beyaz Bluetooth Kulaklık 1 inceleme var
Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik
Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik 1 inceleme var
Meltis 18650 Pil Yuvası Meltis 18650 Pil Yuvası
Meltis 18650 Pil Yuvası 1 inceleme var
Xiaomi Mijia Taşınabilir Şarjlı Kompresör Hava Pompası Xiaomi Mijia Taşınabilir Şarjlı Kompresör Hava Pompası
Xiaomi Mijia Taşınabilir Şarjlı Kompresör Hava Pompası 1 inceleme var
Samsung Galaxy M12 128GB Samsung Galaxy M12 128GB
Samsung Galaxy M12 128GB 1 inceleme var