lalinsu56
lalinsu56
1 ay önce

Kaşlarınız İçin Devrim Niteliğinde Bir Ürün

Trinova Kaş Sabitleyici & Şekillendirici Wax içerisinde bulundurduğu hint yağı ile birlikte kaşlarınıza şekil verirken günlük bakım yapma imkanı da sağlar. Bu ürün muadil ürünlerine kıyasla kaşlarınızda gün boyu etkili kalmaktadır. Aynı zamanda özel formülünde bulunan hint yağı nedeniyle kaşlarınızın gürleşmesini de sağlamaktadır. 

Kullandığınız gün boyunca kaş uçlarınızın aşağıya doğru kaymasını engelleyerek yüzünüzde oluşabilecek yorgun ifadeyi engeller. Genellikle kaş makyajı bittikten sonra kullanılan bu ürün makyajınızı koruyarak fresh bir görüntü ile gününüzü tamamlamanıza yardımcı olur. İçeriğinde bulunan pigmentler sayesinde kaşınızda yapay bir görünüm oluşmasına neden olmaz. Böylelikle doğal bir görünümle kaşlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirmeniz mümkündür. 

Kaşlarınız İçin Devrim Niteliğinde Bir Ürün

Trinova Kaş Sabitleyici & Şekillendirici Wax Nasıl Kullanılır?


Trinova Kaş Sabitleyici & Şekillendirici Wax kaş fırçanız ile birlikte kullanıma uygundur. Tekli kaş fırçanıza gerekli miktarda Trinova Kaş Sabitleyici& Şekillendirici Wax döktükten sonra kaşlarınızı dilediğiniz yönde tarayarak şekil verebilirsiniz. Günlük kullanıma uygun yapısı nedeniyle dilediğiniz kadar kullanabilmeniz mümkündür. 

Kullandığınız kaş sabitleyici& şekillendirici wax sayesinde kaşlarınızda bulunan seyrek noktalar yok olur. Kaşlarınızın sabit kalmasına yardımcı olan bu ürün belirgin ve doğal kaşlara sahip olmanız konusunda yardımcı olmaktadır. Trinova Kaş Sabitleyici & Şekillendirici Wax özünde bulunan doğal yağlar nedeni ile kaşlarınızda dökülme yaşanması gibi problemlere sebep olmaz. Bu nedenle günlük hayatınızda kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. 

Trinova Kaş Sabitleyici & Şekillendirici Wax makyaj trendlerine uygun bir yüz hattına sahip olmanız konusunda yardımcınız olacaktır. Gün içerisinde kaş makyajınızda meydana gelebilecek bozulmalar nedeni ile kaşlarınızda aşağı kaymalar meydana gelebilir. Meydana gelen bu kaş düşüklüğü yüzünüzde mutsuz ve yorgun bir ifade oluşmasına sebep olur.

Trinova Kaş Sabitleyici&Şekillendirici Wax sayesinde bu ifadeden kurtularak kaşlarınızın gün boyunca sabit olmasını sağlayabilirsiniz. Kullanımı oldukça pratik olan bu ürün sayesinde ifadenizi gün boyunca değiştirerek yüz hatlarınıza hakim olabilirsiniz. Gün boyu kalıcı olması nedeniyle gün içerisinde tazeleme ihtiyacı duyulmayan bu ürün dermatolojik olarak cilde uygun bir yapıya sahiptir. Gün boyu etkili bakışların anahtarı olan kaşlara uygulanan ürün sayesinde doğal ve şekilli kaşlara sahip olabilirsiniz. 

lalinsu56
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick 1 inceleme var
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var