Pişiklere hızlı çözüm

Potukinsan
8 ay önce

Pişiklere hızlı çözüm

Bebeğimiz 1 yaşına geldiğinde ciddi bir pişik sorunu yaşadık. Bez değiştirdik ıslak mendil yerine pamuk kullandık ama bir türlü geçmedi. Doktor tarafından verilen çeşitli kremlerde işe yaramayınca bizim gibi küçük bebeği olan hemşire arkadaşımız sudocrem i önerdi.

Pişiklere hızlı çözüm

Yaklaşık 2 senedir kullanıyoruz. Ne bez ne ıslak mendil derdimiz kaldı. İlk gece sabaha
kadar büyük çoğunluğu gitti pişik kızarıklıklarının. Üç gün içinde bitmişti tüm pişik. Oldukça bereketli bir krem.

Pişiklere hızlı çözüm

Uzun zaman gidiyor bir kutusu. Şimdiye kadar işe yaramayan bütün kremleri çöpe attım. Yapısı sulu değil. Aşırı yağlı bir his bırakmıyor. Beyaz renkli bir krem. Bilindik marka pişik kremlerine nazaran daha hesaplı bir fiyata sahip olduğunu söyleyebilirim. 

Pişiklere hızlı çözüm

Güncel fiyatı 125 g olan sudocrem 60 tl. Küçük boy sudocrem 35 tl civarında.

Pişiklere hızlı çözüm

Her bez değişiminde kremde sür diyor artık bizimki. Çevrede gördüğüm tüm pişik sorunu olan ailelere öneriyorum ve aldığım sonuçlar çok olumlu. Eczanelerde fiyatı bir tık daha yüksek oluyor o yüzden bebek malzemeleri satan bir mağazadan alıyorum. Internette indirimlerden yararlanıp alabilirsiniz. İlk deneme için küçük kutusunu alın dediğim gibi çok bereketli sudocrem uzun süre gidiyor. Memnun kalınca zaten büyük kutuyu olacaksınız eminim. Yetişkinler içinde kullanılabilir. Kilolu insanların pişik sorunu oluyor. Ben genellikle ellerim aşırı kurugun zaman kullanıyorum iyi geliyor. Pahalı bizlere para vermeden önce kremi deneyin derim. Genellikle pişik yoksa sadece gece yatarken taktığımız bez için kullanıyorum. Pişik olacak gibi görünürse cildi her bez değişiminde sürüyorum. Yazin deniz de kolluk veya simit yüzünden oluşan kızarıklık ve pişiklerede kullanıyorum. Küçük boyunu çantaya büyük olanı evde kullanıyorum.Ayrıca ıslak mendil yerine geniz makyaj pamuklarını ıslatarak kullanın. Kendiniz içinde kullanabilirsiniz. Bebek poposu cildine sahip olabilirsiniz. Bebekler için olan ürünleri kendimde daha güvenli kullanıyorum. Nem kaybında olumlu sonuçlar yaratıyor. Geceleri kullanıp yatabilirsiniz. Cildi kaplıyor. Kokusu çok hoş. Aşırı rahatsız edici ve mentollü kremlerden değildir. Menşei İrlanda diye biliyorum. Cildiniz için kullanırsanız göze teması konusunda dikkatli olun. Ne kadar masum olursa olsun kremler doğal değil sonuçta
5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.