zeynep-babali
zeynep-babali
1 ay önce

Yıllardır Aynı Kalitede Kullanıyorum

Kahve makinemi 2017 Mayıs ayında, artık dışarıda kahve içmek istemediğim için aldım. Dışarıda yapılan herhangi bir kahveye göre istediğim çekirdek kahveyi çektirerek içmek daha hem tat hem de uygunluk açısından çok daha iyi.

Bu 4 yıllık süre içerisinde kahve içmediğim bir gün dahi olmadı. Hatta birden fazla çok miktarda yapmışlığım da var. Bu kadar sık kullanımda hiçbir zaman arızası ya da hatası olmadı. İstediğim miktarda kahveyi 45 dakika boyunca sıcak tutarak, hazırda bekletiyor. Üzerine birçok yeni modeli çıkmasına karşın başka bir makineye ihtiyaç duymuyorum. Parçalarının rahat çıkabilmesi ve bulaşık makinesinde yıkanabilmesi oldukça kolay. Kullandığınız suyun hazır su olmasına dikkat ederseniz eğer iç mekanizmasını daha uzun süreli koruyabilirsiniz. Çıkmayan iç kısmını temiz bir bez ile ya da su tutarak silmeniz yeterli oluyor.
Yıllardır Aynı Kalitede Kullanıyorum Kâğıt filtrenin koyulduğu iç haznesinin süzgeçli olmaması daha güzel olduğunu düşünüyorum. Yıkayarak boşa gitmesi ve demlenen geri kalan kahveyi kağıdından tutarak direkt çöpe atmak yerine bitkilerinizin toprağına gübre olarak kullanabilirsiniz. Maksimum 12 bardaklık kahve demleyerek arkadaşlarınızla vakit geçirirken kahve yetmedi gibi bir durum söz konusu olmuyor. Açma kapama düğmesine basmadığınız ya da unuttuğunuz durumda 45 dakika sonrasında otomatik kapanarak, emniyet sunuyor.

Yıllardır Aynı Kalitede Kullanıyorum Olumsuz yanı olarak düşünecek olursam, zamanlayıcı ya da öğütücü olmaması diyebilirim. Yalnız üretim zamanı dikkate alındığında bu özellikler yeni modellerinde yer alıyor. Bunların olmaması önemli değil, kahvenin tadı ve makinenin kullanışlılığı daha önemli diyorsanız, kesinlikle öneririm. Kahve dükkanlarında kahve içmeyi tercih etmek yerine evinizde daha az maliyetlere filtre kahvenizi kendiniz hazırlayabilirsiniz, düşüncesi ile günlük 2,13 tl ye kahvemi istediğim tatta içebiliyorum. Yanımda bulundurduğum termosum ile kahvemi istediğim yerde içip eve bağlı kalmıyorum.

Yıllardır Aynı Kalitede Kullanıyorum

Demlenen kahveyi 45 dakikadan uzun süre unuttuğunuzu varsayarsak, soğumuş kahvenizi buz küplerinde dondurarak, sonrasında soğuk süt ile ya da sade olarak buzlu kahve olarak da tüketebilirsiniz. Kısacası kahveniz soğusa da demlenmiş kullanılmayan kısmını bitkileriniz için değerlendirebiliyorsunuz. Kahve içmeyi ikram etmeyi seven herkes için güzel bir içerik olmasını umut ediyorum. Güzel günlerde kullanın :).Yıllardır Aynı Kalitede Kullanıyorum

zeynep-babali
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Kitchenaid Sarmallaştırma Aksesuarı 4 Bıçak - 5KSM1APC Kitchenaid Sarmallaştırma Aksesuarı 4 Bıçak - 5KSM1APC
Kitchenaid Sarmallaştırma Aksesuarı 4 Bıçak - 5KSM1APC 0 inceleme var
Şanal Fırın Rezistansı 2600W 230V Şanal Fırın Rezistansı 2600W 230V
Şanal Fırın Rezistansı 2600W 230V 0 inceleme var
Populer Altus Alsm 736 M Blender Parçalayıcı Bıçak Beyaz Populer Altus Alsm 736 M Blender Parçalayıcı Bıçak Beyaz
Populer Altus Alsm 736 M Blender Parçalayıcı Bıçak Beyaz 0 inceleme var
Populer Stilevs Limitless Sgh22051 Hazne Kapağındaki Çift Dişli Populer Stilevs Limitless Sgh22051 Hazne Kapağındaki Çift Dişli
Populer Stilevs Limitless Sgh22051 Hazne Kapağındaki Çift Dişli 0 inceleme var
Makmed Empero 500'LÜK Fıskiye Bağlantı Adaptörü Makmed Empero 500'LÜK Fıskiye Bağlantı Adaptörü
Makmed Empero 500'LÜK Fıskiye Bağlantı Adaptörü 0 inceleme var