nevra78
nevra78
4 hafta önce

Suya Dayanıklı Mıssha

Mıssha Suya Dayanaklı Güneş Kremi

Mıssha Suya Dayanaklı Güneş Kremi koyulaşmış cildi aydınlatır. Koyulaşan cilde pembe bazı güneş koruması sayesinde canlı bir görünüme kavuşturur. Üründe yüzde iki oranında kalamin vardır. Cilde parlaklık ve aydınlık getiren madde de budur. Kalamin cilde enerji ve taze bir görünüm verir. Yumuşak ve pürüzsüz bir bitiş sağlar. Yumuşak sürümü sayesinde yağlı hissi cildinizden uzak tutar. 

Suya Dayanıklı Mıssha

Güneş ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden birisidir. Bu ürün PA++++ özelliktedir. Yaşlanmalara sebep olan etmenler arasında en önemli faktör UV ışınlarına maruz kalmaktır. UV ışınları ciltte koyu lekelere ve çillere neden olur. Bu nedenden dolayı, gün içerisinde cilt her türlü zararlı şeyden korunmalıdır. Bunlardan birisi de güneş ışınlarıdır. Gölge alanlarda dahi cilt korunmalıdır.

Suya Dayanıklı Mıssha

Mıssha Suya Dayanaklı Güneş Kremi Faydaları


Güneş Ürünleri seçilirken oldukça dikkatli bir seçim yapılmalıdır. Çünkü bu ürünler çok zararlı maddeler içerebilir. Yüz bölgesi cildin en hassas noktasıdır. İnce bir deri yapısı vardır. Bu da bu bölgeyi tehlikelere karşı savunmasız hale getirir. Hassas ciltlere özel tasarlanan Mıssha Suya Dayanaklı Güneş Kremi bir güneş kreminde aranılan her türlü özelliği içerisinde barındırır. Bu güneş kremi anti alerjeniktir. 

Yüzde kızarıklıklara ve kaşıntılara neden olmaz. Kesinlikle alerji yapmaz. Sıradan Güneş Ürünleri yüz bölgesine sürüldüğünde beyazlık bırakır. Bu ürün kolayca emilir ve hiçbir beyazlık bırakmaz. Ton eşitleme özelliğine sahiptir.

Suya Dayanıklı Mıssha

Bir güneş kreminde aranacak en önemli kriterlerden birisi de sivilcelere neden olmamasıdır. Mıssha Suya Dayanaklı Güneş Kremi yüzde sivilce çıkarmaz. Yüzde ipeksi bir his bırakır. Dermatologlar tarafından en çok önerilen güneş koruma SPF'si 50 olan güneşten koruma ürünleridir. Bu ürün 50 faktörlük koruma sağlar. Elektronik aletlerden yansıyan mavi ışıklar cilde zarar verir. Bu güneş ürünü mavi ışık koruması sağlar.

Suya Dayanıklı Mısshanevra78
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick 1 inceleme var
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var