nurcan164
nurcan164
4 hafta önce

Dikkat Çekici Dudaklar Golden Rose

Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı, çilek aroması ve özleri ile meyve aroması içeren özel geliştirilmiş formülün ile meyve aromalı bu dudak parlatıcısı sürdüğünüz anda dudaklarınızda mükemmel bir lezzetle beraber göz alıcı parlaklık bırakıyor.

Dikkat Çekici Dudaklar Golden Rose

Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı, özellikle rüzgarlı sert havalarda, kışın soğuk havalarda, A-B2-B3 vitamin eksikliğinden dolayı, susuz kalmaktan dolayı, ısırılmaktan dolayı, gripten, alerjiden, fazla yalamaktan, A vitaminin fazla alınmasından dolayı kuruyan ve çatlayan dudakların çatlamasını önlerken aynı zamanda dudaklarınızı nemlendiriyor. 

Lip gloss dudaklarınıza daha dolgun, ıslak ve ve parlak bir görünüş katan ruj çeşididir. Formülü sıvı ya da jel olur. Sürüldüğü zaman daha göz alıcı ve canlı bir dudak görünümü elde etmenize yardımcı olur. Şeffaf ve parlak görünümlü çeşitli renkleri sık tercih edilmektedir. Direkt olarak dudaklarına uygulayabildiğiniz gibi dilerseniz ürünü ruj, kalem ya da dudak farı sürdükten sonra üzerine de uygulayabilirsiniz. Böylece bir ürünle birçok farklı görünüşler elde edebilirsiniz.  

Dikkat Çekici Dudaklar Golden Rose

Ürün Özellikleri

Renk: Açık pembe

Yapı: Sürülebilir gloss

Görünüm: Parlak

Aroma: Çilek

Etki: Nemlendirici

Kullanım amacı: Nemlendirici dudak bakım

Kullanım alanı: Parlatıcı dudak bakım

Bu ürünün aynı zamanda muz, portakal, kivi ve limon gibi diğer çeşitlerde de aromaları bulunmaktadır. İçerdiği formül sebebi ile dudaklarınızı olduğundan daha dolgun görünüm vereceğinden dolayı kendi dudak yapınızı da göz önünde bulundurarak buna uygun miktarda kullanarak uygulamalısınız. Eğer dolgun ve kalın dudaklara sahip iseniz tek kat şeklinde kullanmanız daha doğru olur. 

Dikkat Çekici Dudaklar Golden Rose

Yine bir diğer önemli nokta da renk tercihinizi ten renginiz ile uyumlu bir şekilde yapmanız daha doğru bir görünüm açısından iyi olacaktır. Dudağınızı lip gloss kullanmadan öncesinde peeling işlemi ile daha pürüzsüz hale getirip uygularsanız daha güzel, canlı ve parlak görüntüye ulaşırken dolgunlaştırıcı etkiyi arttırmış olursunuz. Dudak parlatıcısı kullanımı diğer makyaj ürünlerine karşın daha doğal bir görüntü verir. Hem günlük ve şık makyajlarınızda kullanabileceğiniz kullanışlı bir üründür. 

Dikkat Çekici Dudaklar Golden Rose
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı, daha göz alıcı parlaklıkta ve çekicilikte dudaklar için gerekli dokunuşu veriyor. 

nurcan164
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick 1 inceleme var
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var
Herbal Science Boom Butter Cilt Bakım Yağı Herbal Science Boom Butter Cilt Bakım Yağı
Herbal Science Boom Butter Cilt Bakım Yağı 1 inceleme var