Helyum madencilik günde 15 dolar kazanma

firat-can-tekgul
5 gün önce

Helyum madencilik günde 15 dolar kazanma

Bugün HNT Coin madenciliğini ve bundan para kazandıracak LORAWAN teknolojisi olan cihazları ve para kazandığımızı anlatacağım. HELİUM şirketini GOOGLE dan bakıp whitepaper sayfasını okuyabilirsiniz ve 1 ay da 4.000-6.000TL oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz gerçekten. Burada işin püf noktalarını anlatacağım geri kalanını siz araştıra bilirsiniz HELYUM madenciliği olarak çeşitli yerlerden.


Helyum madencilik günde 15 dolar kazanma

Evet yukarda gördüğümüz cihazlar LORAWAN teknolojisi olan içinde baskı devreye entegre edilmiş ve geleceğimizin teknolojisi diyebiliriz. Şuanda Türkiyede ki havalimanlarında bulunan LORAWAN teknolojisi bizim cihazlarımızın bir benzeri para kazandırmıyor sadece :). BOBCAT,SENSECAP,PİSCESS gibi bir sürü marka var ve markalara HELİUM kendi sitesinden bulabilirsiniz. Cihazı tedarik ettiğimizde cihazı sadece bir CAT6 data kablosu yada wifi ile evimizde ki modemimizin internetine bağlamak gerekiyor ve ister kendi anteni ister de 868mhz ile çalışan 4-5-6dbi antenler ile bağlantı yapıp çatımıza koyabiliriz.


Helyum madencilik günde 15 dolar kazanma

Peki para kazanma nasıl oluyor? Bu cihazı kurduğumuz da çevremizde bulunan cihazlar ile onların antenleri ile ne kadar çok iletişime geçersek ve ışın atarsak o kadar HNT coin bize ödül veriyor ve günde konuma bağlı olarak 15-30 dolar belki daha fazla para kazanabiliyoruz ve bu paralar app store da ve google play de bulunan HELİUM APP programına yükleniyor ardından buradan binance cüzdanımıza çekebiliyoruz varlığımızı. 


Helyum madencilik günde 15 dolar kazanma

Yukarda gözüken resim HNT madenciliği yapanların konumları. Her yeşil bir altıgen oluşturur ve her altıgenin içinde ne kadar cihaz olduğunu görebiliriz. HELİUM EXPLORER yazdığınız zaman türkiye de konumunuza göre ne kadar kazandığını insanların görebilirsiniz. Cihazın para kazanma yöntemi ne kadar çok başkalarının yolladığı sinyali görürseniz ve ne kadar çok sinyal yollarsanız o kadar hnt coin sahibi oluyorsunuz. Cihaz bulursanız eyer çeşitli telegram gruplarında var tabii biraz karaborsa fiyatı çatınıza yada evinizin içine bence çatı daha iyidir çünkü 868mhz lorawan anteni alırsanız daha fazla sinyal duyup daha fazla sinyal atabilirsiniz oturduğunuz yerden ayda 420-500 dolar eyer konumunuz rezidansın üst katları yada dağın tepesinde oturuyorsanız çok daha fazla olacaktır.

Helyum madencilik günde 15 dolar kazanma

Yukarda benim cihazımı görüyorsunuz günde saaat 11:28 itibari ile 11 dolar kazanıyorum. Normalde 22-25 dolar kazanıyordum ama bugün daha yeni başladığı için böyle az gün sonunda o para artıyor :). Konumum dağın tepesinde ve çevremde bir sürü cihaz olduğu için gelirim biraz yüksek. 6dbi 868mhz Lorawan anteni aldım ve baya kaliteli oldu çevremde ki cihazlarla etkileşim içindeyim. 5W olan bu cihazlar ayda 30-40TL elektrik bile tüketmezler bu arada onu da söyleyeyim.

tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.