Renkli güzel allıklar

esen-burcak-akgul
8 ay önce

Renkli güzel allıklar

Merhabalar,

Ben bugün sizlere her rengini kullandığım ve vazgeçemediğim bir üründen bahsetmek istiyorum. Golden Rose markasını genel olarak seviyorum duymayan yoktur kadınların en çok tercih ettiği ilk markalar arasında gelmektedir. Farklı renkleri olan bu allıklar ipeksi ve parlak dokusu ile yüzünüze ve yanaklarınıza gün boyu canlı ve çekici bir görünüm kazandırmaktadır. Makyajınıza ve teninize uyumlu renk seçenekleri ile makyaj eşyalarınızın bence olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alıyor!

Renkli güzel allıklar


Trendyol sayesinde yine internetten alışveriş yaptım :) Ben alışveriş konusunda bazen kaybediyorum kendimi ama gerçekten bu allıklar her rujunuza uygun parlak ve mükemmel bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Ürün ambalajıda gayet tatlış olan bu allıkakları makyaj çantalarınızın içine koyabilir önemli günlerde, gecelerde, toplantılarda, partilere rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Renkli güzel allıklar

İpeksi ve parlak dokusu ile güzelliğinize güzellik katacak bu allığı Trenyol'dan rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Böylelikle zaman kaybetmeden elinize ulaşır. Birçok yorum yapan oluyor kullanıp memmun kalan ve memmun kalmayan her kişi elbette yorum yapma hakkına sahip. Ben şahsen sunduğum her rengini denedim ve gayet memmun kaldım. Hoşuma gitmeyen bir ürün olursa zaten sunmam sizlere ya da memmun kalmadığımı belirtirim. Siz de farklı tonlar seviyor ve kullandığınız ürünün anlaşılmasını istiyorsanız tam size göre bir ürün ! ayrıca cildinizi tahriş etmez, sivilce yapmaz. Her cilde uygun olarak üretilmiştir. 

Renkli güzel allıklar

Ben Trendyol indirimlerini hiç kaçırmıyorum. Böylelikle hem kar elde ediyorum hem de online yaptığım alışverişlerde zaman kaybetmemiş oluyorum. Pastel tonlarını ve pembeyi çok daha sık tercih ediyorum. Bazen ruj sürmeme gerek bile kalmıyor allık suratınızda yeterli oluyor. Ablamın düğününde kuaföre gittiğimizde herkesin makyaj eşyasının  suratıma değmesini sevmediğim için kendi makyajımı yapmıştım. Geceye uygun bu makyajımda allığım oldukça dikkat çekici ve hoş duruyordu. Siz de abartılı olmasın ama yinede kendini belli etsin istiyorsanız aradığınız ürün tam da bu! 


Renkli güzel allıklar

Göz yormayan yanağınızda hafif bir dokunuş sağlayan ve makyajınıza farklılık katacak bu ürün şuanda indirimde isterseniz her rengini inceleyebilir ten rengininize uygun olan ürünün siparişini hemen  verebilirsiniz !

Sevgiler :)

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.