gulseren78
gulseren78
4 hafta önce

Anlık Yatıştırıcı Fit & Alive

Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick, cildi yenilemek ve onarmak amacıyla üretilmiştir. Ürün içeriği; zeytin yağı, hodan yağı, çuha çiçeği yağı, papatya yağı, sarı kantaron yağı, aynı safa yağı, gotu kola özü, biberiye yağı ve E vitamininden oluşmaktadır. Bu özler ve yağlar sayesinde cilt hücresini yenilemektedir. Hücre yenileme özelliği sayesinde de ciltte meydana gelen:

Anlık Yatıştırıcı Fit & Alive

Ufak yaralanmaları,

Kesikleri,

Yanıkları, yanıklara bağlı oluşan kabarmayı ve su toplamasını,

Sinek ve böcek ısırmalarını,

Alerjik reaksiyonları ve hassasiyetleri,

Egzamayı,

Cilt döküntülerini,

Çarpma sonucu oluşan morarma ve şişlikleri gidermeye yardımcı olmaktadır. İçerisinde bulunan yararlı bitkisel yağlar cilde bakım yaparak yenilenmesini sağlamaktadır. Ürün tamamen doğal içeriklerden oluştuğu için verilen vaatleri yerine getirmektedir. 5 miligram hacminde olan ürün boyut olarak çantalarda taşınmaya da uygundur. Tatil veya kısa seyahat durumlarında taşımaya ve kullanıma uygundur. 

Yaralara ve yanıklara bakım yaptığı gibi mikroplara karşı da koruma görevi görmektedir. Cildi yatıştırmakta ve korumaktadır. Centella asiatica bitkisi ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde kaşıntı hissini azaltarak, iyileşmeyi hızlandırmaktadır. Cildi yatıştırmakla beraber ferah bir kokuya da sahiptir. Ferahlığı ürüne karşı rahatsızlık duyulmasını engellemektedir. 

Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Kullanımı

Bebek sağlık ürünleri kategorisinde yer alan ürün günlük kullanım için uygundur. Kadınlar, erkekler ve çocuklar için pratik kullanıma da uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Sahip olduğu doğal içerikler her yaşta kullanımı mümkün kılmaktadır. Düzenli kullanılması halinde beklenilen etkiyi göstermektedir. İhtiyaç duyulan bölgeye her gün düzenli olarak sürmek gerekmektedir. Sürülecek bölge daha önceden yıkanmalı ve temizlenmelidir. Ardından belli bir miktarda gerekli bölgeye sürülmelidir. 

Bu miktar ne az ne de çok fazla olmayacak şekilde ayarlanmalıdır. Burada önemli olan bölgenin ihtiyaç duyduğu miktardır. İlk önce belli bir bölgeye sürülerek etkisi gözlemlenmelidir. Buna bağlı olarak kullanım düzeni ve alışkanlığı ayarlanmalıdır. Cilt tipine ve ciltte oluşan hasarın derecesine göre iyileştirme süresi farklılık gösterebilmektedir.

gulseren78
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var
Herbal Science Boom Butter Cilt Bakım Yağı Herbal Science Boom Butter Cilt Bakım Yağı
Herbal Science Boom Butter Cilt Bakım Yağı 1 inceleme var